Chociaż Brad Pitt i Angelina Jolie zdecydowali się na separację pod koniec 2016 roku, dopiero niedawno sfinalizowali rozwód. Ich rozstanie zszokowało wszystkich, ponieważ uchodzili za wzór małżeństwa. Na jaw wyszły jednak okoliczności, które doprowadziły do tej sytuacji. Aktorka wyznała, że jej mąż nie był dobrym ojcem dla dzieci przez problemy z alkoholem. Z kolei Pitt przyznał w wywiadzie dla magazynu GQ, że zmaga się z alkoholizmem i uzależnieniem od marihuany. W międzyczasie para walczyła o prawo do opieki nad Maddoxem, Paxem, Zaharą,  Shiloh, Knoxem oraz Vivienne. Proces rozwodowy przeciągnął się również dlatego, że Angelina i Brad nie mogli dojść do porozumienia w kwestii finansów. Ostatecznie 12 kwietnia tego roku sąd orzekł o rozwodzie jednej z najsłynniejszych par show-biznesu, co oznacza, że aktorska para w świetle amerykańskiego prawa nie jest już małżeństwem.

Od momentu, gdy Jolie i Pitt wnieśli o rozwód, łączono ich z wieloma partnerami. Niedawno media rozpisywały się o tym, że podczas kręcenia w Londynie filmu Czarownica, w którym Angelina gra główną rolę, poznała brytyjskiego miliardera, z którym planuje ślub. Z kolei Brada łączono m.in. z Charlize Theron. Widziano ich co prawda na wspólnej kolacji w Los Angeles, ale na próżno szukać dowodów tego, że łączy ich coś więcej. Amerykańska prasa podchwyciła również temat imprezy z okazji 50. urodzin Jennifer Aniston, byłej żony aktora, na których nie zabrakło Pitta. Chociaż para rozstała się 14 lat temu (!), ich relacja wzbudza wiele emocji. Od kilku miesięcy nie ustają spekulacje o tym, że postanowili do siebie wrócić.

Brad Pitt i Jennifer Aniston są razem i planują ślub?

W mediach za oceanem od kilku dni trwa prawdziwa ekscytacja. Największe plotkarskie serwisy na czele z The Sun i Us Weekly rozpisują się na temat związku Jennifer Aniston i Brada Pitta. Według prasy para, która była razem 7 lat (z czego 5 lat to małżeństwo), po rozwodzie aktora zeszła się ponownie. Co więcej, ich miłość odżyła na tyle, że postanowili znów się pobrać! Według informacji uzyskanych przez Us Weekly Aniston i Pitt zaprosili już gości na uroczystą ceremonię, która odbędzie się 29 lipca w meksykańskim kurorcie One&Only Palmila. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że rzekomy ślub wypada w 19. rocznicę ich pierwszych zaślubin... Jeżeli te doniesienia są prawdą, ślub Brada Pitta i Jennifer Aniston byłby ogromnym medialnym wydarzeniem!

Angelina Jolie może stracić prawo do opieki nad dziećmi! >>>