Brad Pitt został bohaterem sierpniowego numeru amerykańskiego wydania „GQ”. Charakterystycznym zdjęciom autorstwa Elizavety Porodiny towarzyszy szczery wywiad, w którym jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie otworzył się na takie tematy jak uzależnienie od alkoholu (ma za sobą odwyk w ośrodku zamkniętym oraz spotkania z osobami, które mają podobne doświadczenia, a teraz robi wszystko, by wytrwać w tym, co sobie postanowił) i papierosów, samotność czy sztuka. Ku zaskoczeniu wielu fanek i fanów wspomniał także o emeryturze. 

Brad Pitt kończy karierę?

Brad Pitt ma na swoim koncie wiele znakomitych ról w filmach. Mogłyśmy i mogliśmy oglądać go m.in. w „Rzece wspomnień”, „Wywiadzie z wampirem”, „Joe Blacku” czy „Zniewolonym. 12 Years a Slave”. W 2019 roku wystąpił w głośnym „Pewnego razu... w Hollywood” i dostał Oscara za najlepszą rolę drugoplanową. Już niebawem do kin trafi natomiast „Bullet Train” (poniżej możecie zobaczyć zwiastun). Niestety wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z ostatnich produkcji z Bradem Pittem w obsadzie. 

 

 

We wspomnianym już wywiadzie Brad Pitt przyznał, że myśli już o zakończeniu kariery. Nie podał konkretnej daty, nie wymienił też projektu, który miałby być ostatnim. Stwierdził natomiast, że jest na ostatniej prostej, jeśli chodzi o grę w filmach. 

Uważam, że jestem już na ostatniej prostej, to ostatni semestr lub trymestr – wyznał Brad Pitt w wywiadzie dla „GQ”. 

No cóż, wszystko wskazuje na to, że aktor nie żartuje. To dobra okazja do tego, by przypomnieć sobie film albo – najlepiej – kilka filmów z jego udziałem. Jeśli potrzebujecie rekomendacji, na Glamour.pl czeka zestawienie najlepszych produkcji z Bradem Pittem. Oto nasze TOP 8: