Mimo, że od rozstania Brada Pitta i Jennifer Aniston minęło już 14 lat, ich związek nadal budzi ogromne emocje. Szczególnie, że w 2016 roku po 2 latach (łącznie 12 byli razem) zakończyło się małżeństwo Brada z Angeliną Jolie, dla której to właśnie zostawił Jen. Zresztą i małżeństwo serialowej Rachel z Przyjaciół i Justina Theroux również nie przetrwało i para rok temu oficjalnie potwierdziła rozstanie. Nic więc dziwnego, że od tego czasu informacje o reaktywacji związku Jennifer i Brada budzą ogromne emocje. W ten weekend aktorka organizowała w Los Angeles imprezę z okazji swoich 50-tych urodzin. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Brad Pitt!

Zobacz także: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie na planie „Once Upon a Time in Hollywood” - zobaczcie nowe zdjęcia!

Brad Pitt pojawił się na imprezie urodzinowej Jennifer Aniston. Wielki powrót?

Brad Pitt w miniony weekend pojawił się na 50. urodzinach Jennifer Aniston. Aktor chciał niezauważenie wejść do Sunset Tower, hotelu w którym odbywało się przyjęcie. Niestety nie do końca mu się to udało, bowiem Daily Mail opublikowało filmik, w którym Brad finalnie wchodzi na imprezę. Mimo, że ujęcia są od tyłu i nie widać twarzy aktora, nie ma wątpliwości, że to był on – goście, którzy bawili się na urodzinach potwierdzili tą informację. Oprócz niego pojawił się także inny były partner Jen, John Mayer. Nie zabrakło też byłej dziewczyny Brada, Gwyneth Paltrow, z którą aktor spotykał się w latach 90., jednak ich związek zakończył się zerwaniem zaręczyn przez aktorkę. Z jubilatką świętowali również m.in. Katy Perry i Orlando Bloom, Robert Downey Jr., Ellen DeGeneres, Barbra Streisand, Kate Hudson oraz George i Amal Clooney. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło też Lisy Kudrow i Courteney Cox, przyjaciółek Jen, które poznała na planie Przyjaciół.

Jak możecie się domyślać, cały Internet spekuluje teraz czy pojawienie się Brada na urodzinach Jen może zapoczątkować odbudowę ich relacji. Mogłoby się wydawać, że w tym momencie nic nie stoi im na przeszkodzie, ponieważ oboje są singlami, a całe rzesze fanów im kibicują. Cóż, nie do końca. Bowiem w ubiegłym miesiącu pojawiły się informacje, według których aktor spotyka się z inną znaną aktorką, Charlize Theron. Dodatkowo z relacji osób zaproszonych na przyjęcie Jen wynika, że aktorka nie zwracała dużej uwagi na swojego byłego męża, ponieważ dbała o to, by spędzić czas ze wszystkimi gośćmi i zapewnić im dobrą zabawę. Pewnie jeszcze przez pewien czas nie dowiemy się czy byłych małżonków ponownie coś łączy, ale póki co – wszystkiego najlepszego Jen!

Jennifer Aniston w nowym filmie Netflixa z mocnym przekazem body positive. Nie możecie go przegapić! >>>