Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, że związek Bradleya Coopera i Iriny Shayk przechodzi poważny kryzys, a modelka wyprowadziła się z ich wspólnego domu. Zagraniczne media na czele z serwisem People donoszą, że to definitywny koniec ich związku. Podobno para od jakiegoś czasu dyskutowała o tym, że ich wspólna przyszłość nie ma sensu. Przypomnijmy, że wychowują razem 2-letnią córkę o imieniu Lea i bardzo ją kochają, dlatego podjęcie ostatecznej decyzji zajęło im tak dużo czasu.

Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się! Co się stało?

Plotki o tym, że związek Bradleya i Iriny ma się ku końcowi, pojawiły się już na początku roku. Po ogromnym sukcesie filmu Narodziny Gwiazdy, w którym Cooper wystąpił z Lady Gagą - zagrali tam zakochaną w sobie parę, jeśli jakimś cudem nie widzieliście tej produkcji - fani zaczęli podejrzewać, że mają romans również poza planem zdjęciowym. Po gali Oscarowej, na której wykonali razem nagrodzony statuetką utwór Shallow, piosenkarka zdementowała plotki o tym, że łączy ich coś więcej. Okazało się, że w związku Bradleya i Iriny od jakiegoś czasu się psuło, a ich drogi po prostu się rozeszły. Nie chcą dalej tkwić w związku, dla którego nie widzą przyszłości, ale bardzo kochają swoją córkę, dlatego zadbają, by jak najmniej odczuła rozstanie rodziców. Nie wiadomo, co było ostatecznym powodem rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Według doniesień modelka miała namawiać swojego partnera, aby ich związek stał się bardziej medialny, podczas gdy aktorowi zależało na zachowaniu prywatności. 

Bradley Cooper i Irina Shayk - historia związku

Irina Shayk i Bradley Cooper wywołali lawinę spekulacji, gdy pojawili się razem na spektaklu na Broadwayu. Niedługo potem paparazzi przyłapali ich na czułościach podczas jednej z randek. Przez długi czas ukrywali swoje uczucie i nie komentowali plotek na temat łączącego ich uczucia. Rok później zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para. Modelka opublikowała również ich pierwsze zdjęcie na Instagramie. Obydwoje chronili swoją prywatność, ale według osób z ich otoczenia, planowali wspólną przyszłość i traktowali swoją relację poważnie. w 2016 roku Irina Shayk wzięła udział w pokazie Victoria’s Secret Show, na którym dało się zauważyć brzuszek ciążowy. W następnym roku na świat przyszła ich córka Lea de Seine. Natomiast na początku tego roku Bradley Cooper i Irina Shayk podjęli decyzję o rozstaniu.