Bradley Cooper jest pod stałym świecznikiem mediów – zarówno jeśli chodzi o kwestie zawodowe, jak i prywatne. Odkąd wyreżyserował film „Narodziny gwiazdy” i zagrał w nim główną rolę męską u boku Lady Gagi, fani doszukują się romansu między tą dwójką. Artystów łączy szczera przyjaźń, ale wiele osób zdało się nie dopuszczać do siebie tej myśli – granica między filmową fikcją a rzeczywistością delikatnie się zatarła (Bradley i Gaga grali w produkcji parę). Pech chciał, że Cooper rozstał się rok temu ze swoją partnerką, modelką Iriną Shayk, z którą ma 2-letnią córeczkę Leę. Media natychmiast podały jako powód rozpadu ich związku (który trwał 4 lata) domniemany romans aktora z Lady Gagą, co oczywiście nie miało wiele wspólnego z prawdą. Powodem rozstania prawdopodobnie była różnica zdań – Irina chciała, aby ich związek stał się bardziej medialny, natomiast Bradley chciał zachować prywatność. Po zakończeniu związku z modelką, aktora łączono z wieloma koleżankami z branży, m.in. z kolejną wieloletnią przyjaciółką, Laurą Dern. Aktorka „Wielkich kłamstewek” skomentowała te doniesienia, wyjaśniając, że są przyjaciółmi i że traktuje go jak brata.

Katie Holmes – podobnie jak Bradley Cooper – ma za sobą burzliwy okres, jeśli chodzi o życie prywatne. Aktorka przez wiele lat była żoną Toma Cruise’a – ich małżeństwo trwało 6 lat, zakończyło się w 2012 roku po sądowej batalii. Małżonek aktorki jest wyznawcą kościoła scjentologicznego, czyli kontrowersyjnego ruchu religijnego. Para ma razem córkę Suri, która dzisiaj jest już 14-latką. W mediach mówiło się problemach w ich małżeństwie, a w 2012 roku to Katie złożyła pozew o rozwód jako przyczynę podając „różnice nie do pogodzenia”. Przez 6 lat aktorka była związana z Jamiem Foxxem. Ich relacja była utrzymywana w tajemnicy, po raz pierwszy publicznie pojawili się rok temu na Met Gali. Na początku tego roku okazało się, że postanowili zakończyć swoją relację. Nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu ich związku.

Katie Holmes i Jamie Foxx rozstali się po 6 latach związku >>>

Bradley Cooper i Katie Holmes są parą?

Amerykański magazyn „OK!” podaje, że Bradley Cooper i Katie Holmes są razem. Doniesienia o tym, że łączy ich coś więcej, pojawiły się już w zeszłym roku. Podobno mieszkają niedaleko i wpadli na siebie przez przypadek w jednej z modnych kawiarni. Od tego się zaczęło – Bradley poprosił Katie o numer telefonu i zaczęli mieć ze sobą regularny kontakt. Temat jednak ucichł na jakiś czas, ale kilka tygodni temu popularna gazeta znów wróciła do romansu aktorskiej pary, który podobno trwa już kilka miesiące. Według tajemniczego informatora gazety, Katie Holmes i Bradley Cooper byli widziani razem i „byli wpatrzeni w siebie jak nastolatkowie”. Obydwoje bardzo chronią swoją prywatność, więc obecnie pozostają nam tylko domysły. Biorąc pod uwagę to, że Bradley nie chciał, aby jego relacja z Iriną była bardziej medialna i było to przyczyną rozpadu ich związku, a Katie przez prawie 6 lat ukrywała związek z Jamiem Foxxem, raczej szybko nie dowiemy się, co łączy Bradleya i Katie. Uważacie, że pasują do siebie? Według nas tworzyliby piękną parę!