Rozstanie Bradleya Coopera i Iriny Shayk wzbudziło wiele emocji wśród fanów, którzy wciąż tworzą kolejne teorie spiskowe na temat gwiazdorskiej pary i ich związku. Informacje o tym, że aktor i modelka postanowili zakończyć 4-letni związek pojawiły się w czerwcu. Według serwisu Entertainment Tonight to Irina odeszła od Bradleya, a rozpad relacji nastąpił z powodu różnych priorytetów. Ona stawiała na rodzinę, natomiast on na karierę. Przypomnijmy, że para wychowywała razem 2-letnią córkę, Leę De Seine. Rosyjska modelka wyprowadziła się z ich wspólnego domu, co potwierdziło spekulacje o rozstaniu. W temacie rozpadu związku Iriny i Bradleya wciąż pojawiają się nowe spekulacje. Kilka dni temu zagraniczna prasa rozpisywała się o tym, że postanowili dać sobie drugą szansę i znów są razem. Natomiast najnowsze doniesienia serwisu In Touch sugerują, że Bradley Cooper zamieszkał z Lady Gagą (tak, ich domniemany romans wciąż „żyje” w amerykańskich mediach). Ale jedną z bardziej wiarygodnych informacji jest to, że aktor ma na oku nową partnerkę, starszą od niego o 12 lat koleżankę po fachu i gwiazdę serialu Wielkie kłamstewka.

Irina Shayk i Bradley Cooper wrócili do siebie?! >>>

Bradley Cooper i Laura Dern, gwiazda Wielkich kłamstewek, spotykają się?

Paparazzi przyłapali Bradleya Coopera i Laurę Dern na lunchu i spacerze w Los Angeles. Nie wiadomo, czy było to tylko przyjacielskie spotkanie czy randka. Aktora i gwiazdę serialu Wielkie kłamstewka łączy 12 lat różnicy. Amerykańska aktorka świętowała w tym roku 52. urodziny. Ich wspólne zdjęcia ze spotkania krążą w internecie, a wielu fanów spekuluje, że Bradley i Laura są razem. Kilka tygodni temu media obiegła informacja o tym, że Irina Shayk również znalazła pocieszenie po rozstaniu. Według zagranicznych serwisów modelka randkuje z menadżerem z branży modowej.

Biorąc pod uwagę to, że Bradley Cooper bardzo chroni swoje życie prywatne, nie doczekamy się potwierdzenia lub zaprzeczenia o związku z Laurą Dern. Pozostaje nam cierpliwe czekanie na rozwój wydarzeń.