Film Narodziny gwiazdy odniósł niewątpliwy sukces, ale Bradley Cooper nie chce spoczywać na laurach! Okazuje się, że gwiazdor pracuje nad kolejnym projektem. Tym razem we współpracy z Netflixem. Bradley Cooper wyreżyseruje i wyprodukuje film biograficzny o znanym kompozytorze - Leonardzie Bernsteinie. Podobnie jak w przypadku The Star is Born, były partner Iriny Shayk zagra główną rolę. Czego będzie dotyczyć fabuła i kto oprócz Bradley’a Coopera będzie zaangażowany w tworzenie filmu biograficznego od Leonardzie Bernsteinie? Sprawdźcie!

Bradley Cooper wyreżyseruje kolejny film i zagra w nim główną rolę!

Bradley Cooper nie tylko wyreżyseruje, wyprodukuje i zagra w filmie o Leonardzie Bernsteinie, ale również będzie współtworzyć scenariusz produkcji. Zostanie on napisany przez gwiazdora we współpracy z laureatem Oscara - Joshem Singerem. Natomiast w gronie producentów (oprócz Bradley’a Coopera) znajdą się Steven Spielberg, Martin Scorsese i Todd Phillips. Zapowiada się naprawdę dobrze!

Nadal nie wiadomo, jaki będzie tytuł filmu. Znamy jednak kilka istotnych szczegółów związanych z fabułą. Oczywiście film będzie opowiadać o Leonardzie Bernsteinie - legendarnym kompozytorze, pianiście i dyrygencie. Warto jednak wspomnieć, że twórcy produkcji chcą zwrócić szczególną uwagę na wyjątkową relację, jaka łączyła go z żoną - Felicią Montealegre. Zdjęcia tej wyjątkowej pary znajdziecie w galerii (na górze strony).

Wszystko wskazuje na to, że prace nad filmem rozpoczną się na początku przyszłego roku. Produkcja na początku trafi do kin, a dopiero później pojawi się na platformie Netflix. Dzięki temu film biograficzny o Leonardzie Bernsteinie będzie mógł powalczyć o Oscara i inne statuetki.

Bradley Cooper znów zakochany? Spotyka się ze znaną aktorką, która jest nową dziewczyną Bonda! >>>