Kochamy duety mother-daughter, ale musimy przyznać, że duety father-daughter mają specjalne miejsce w naszych sercach. Nie ma nic słodszego niż aktor, piosenkarz czy inny gwiazdor, który pokazuje się ze swoją córką. A w szczególności, gdy jest to Bradley Cooper i Lea De Seine. Aktor zabrał swoją 6-letnią córkę na czerwony dywan. So cute!

Bradley Cooper i jego córka wspólnie na ściance. O tych zdjęciach mówią wszyscy

Bradley Cooper miał najsłodszy +1 podczas premiery jego najnowszego filmu „Maestro”. Aktor pojawił się na niej razem ze swoją 6-letnią córką Leą. Wszystkie aparaty były zwrócone właśnie w ich stronę. I nie dziwimy się. W końcu nieczęsto zdarza się, że gwiazdy zabierają swoje malutkie dzieci na wydarzenia branżowe. Zobaczcie, jak prezentowali się Bradley i Lea.

fot. David Livingston / Getty Images

fot. David Livingston / Getty Images

49-latek postawił na bardzo elegancką stylizację. Miał na sobie białą koszulę o raz granatowy garnitur złożony z kamizelki, marynarki i prostych spodni. Aktor dodał jeszcze kontrastujący czarny krawat. Jednak największą uwagę przykuła oczywiście jego córeczka. Lea ubrana była w największe trendy sezonu. Miała na sobie długą sukienkę w zwierzęcy print (powraca i jest teraz hitem) od Dolce&Gabbana oraz świecące złote balerinki Mary Jane. Uzupełnieniem stylizacji była pomarańczowa torebka, którą dziewczynka miała założoną na krzyż.

To zdecydowanie jeden z naszych ulubionych i jednocześnie najsłodszych momentów z czerwonego dywanu w tym roku!

Lea De Seine – co wiemy o córce Bradleya Coopera?

Bohaterką tego artykułu jest Lea De Seine Shayk Cooper. Co wiemy o dziewczynce? Jest córką Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Urodziła się 21 marca 2017 roku, a więc w przyszłym roku skończy 7 lat. Mimo że modelka i aktor nie są już razem, to dzielą się opieką. W przeszłości cała trójka często widywana była na wspólnych rodzinnych spacerach.

Zobacz także:

Premiera „Maestro” nie była debiutem dziewczynki na czerwonym dywanie. Rodzice zabrali ją na Festiwal Filmowy w Wenecji w 2018 roku. Swoją premierę miała tam głośna produkcja „Narodziny gwiazdy”.