Wy też wzdychałyście do przystojnego brata księżnej Kate? Nie mamy dla was dobrych wiadomości, sorry. 34-letni James Middleton właśnie się ożenił. O tym, że wziął ślub poinformował na swoim Instagramie. „Pan i Pani Middleton” – napisał w poście, który w social mediach zamieścił w niedzielę wieczorem.

James Middleton się ożenił! Gdzie i kiedy wziął ślub?

James Middleton dodał, że ceremonia zaślubin odbyła się w sobotę, 11 września 2021, we francuskiej miejscowości Bormes-les-Mimosas. Jedynie w gronie najbliższych – rodziny, przyjaciół oraz... kilku psów – w końcu arystokrata jest ich wielkim miłośnikiem, o czym łatwo można się przekonać, zaglądając na jego profil na Instagramie. Czy księżna Kate i książę William uczestniczyli w uroczystości? Tego (jeszcze) nie wiadomo. Jasne jest za to, dlaczego James Middleton wziął ślub we Francji. Francuzką jest bowiem jego wybranka.

James Middleton i Alizee Thevenet / fot. Getty Images

Kim jest żona Jamesa Middletona?

James Middleton ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką – Alizee Thevenet, analityczką finansową i kosmopolitką. Która, choć pochodzi z Francji, mieszkała już w 6 krajach!  Blondwłosa piękność – podobnie jak jej ukochany – kocha naturę i zwierzęta. Ceni sobie więc także naturalność. Do ołtarza poszła więc w bardzo dyskretnym makijażu i romantycznej koronkowej sukni, która idealnie pasowała do białego garnituru pana młodego. Skąd wiemy? Ze zdjęcia, które James Middleton opublikował w niedzielę na swoim instagramie.

„Nie można opisać słowami, jak bardzo jestem szczęśliwy” – podsumował.

James Middleton jako ostatni z trójki rodzeństwa stanął na ślubnym kobiercu. Pierwsza była księżna Kate – o jej ślubie z księciem Williamie nie sposób nie wiedzieć. Huczna uroczystość odbyła się 29 kwietnia 2011 roku. Jej młodsza o rok siostra Pippa sakramentalne „tak” powiedziała 6 lat później. Wyszła za miliardera Jamesa Matthewsa