Od 4 maja w spa hotelu Bristol można zrelaksować się dzięki nowemu zabiegowi - ESPA Active Nutrients Glow From Within. To zupełnie nowy rodzaj odprężenia. Zyska nie tylko nasze ciało, ale również umysł i dusza.

ESPA Active Nutrients Glow From Within w ofercie Bristol spa

Zabieg trwa godzinę i łączy w sobie holistyczne podejście do pielęgnacji skóry przy użyciu luksusowych produktów marki ESPA, z masażem twarzy, szyi, dekoltu, rąk i dłoni. Bristol spa jest jedynym miejscem w Polsce, oferującym kosmetyki marki ESPA, które moc czerpią z natury. Idealnie sprawdzają się więc w najnowszym zabiegu.

ESPA Active Nutrients Glow From Within łączy w sobie głębokie oczyszczenie, złuszczenie i nawilżanie. Skupia się nie tylko na twarzy, ale i na ciele, dzięki czemu możemy uzyskać zupełnie nowy poziom odprężenia. Po zabiegu skóra jest rozświetlona i nawilżona, a umysł i dusza wypoczęte.

Oprócz tego zabieg pobudza układ limfatyczny i krwionośny dzięki specjalnym ruchom masującym, które prowadzone są przez linie meridianowe ciała. Do masażu używa się tradycyjnego różowego kwarcu Gua Sha, który uwalnia napięcie i wyzwala pozytywne emocje.

Każdy, kto skorzysta z najnowszego zabiegu Bristol spa otrzyma prezent od firmy ESPA.

fot. materiały prasowe

Bristol spa – błogi relaks w centrum Warszawy

Ze spa hotelu Bristol mogą korzystać nie tylko goście, ale i wszyscy, którzy mają ochotę na prawdziwy relaks i odprężenie w samym centrum stolicy. Bristol spa to idealne miejsce, aby odpocząć, zrelaksować się i zregenerować. Do dyspozycji mamy sauny i łaźnie parowe, podgrzewany basen czy, dla miłośników aktywnego relaksu, siłownię. Oprócz tego oferta Bristol spa zawiera holistyczne masaże i zabiegi, w których wykorzystywane są produkty właśnie od marki ESPA.

Zobacz także: