Jak informują zagraniczne portale, Britney Spears i jej mąż Sam Asghari rozstali się po zaledwie 14 miesiącach małżeństwa. Pozew o rozwód miał złożyć on, jednak to ona zatrudniła podobno najlepszą prawniczkę od rozwodów w Stanach. Będzie proces roku na miarę Deppa i Heard?

Britney Spears rozwodzi się z mężem po 14 miesiącach małżeństwa

Związek, który na początku sprawiał wrażenie sielankowego nie zakończył się w przyjacielskiej atmosferze. Od jakiegoś czasu w mediach, ale i wśród fanek Britney Spears krążą pogłoski o tym, że jej małżeństwo przechodzi kryzys a ona sama jest nieszczęśliwa. Britney początkowo starała się dementować te doniesienia. Gwiazda próbowała nawet usprawiedliwić swoje samotne wakacje, ale teraz nie ma już czego ratować i kryć.

Jak poinformował serwis TMZ, Sam Asghari, mąż Brit, złożył pozew o rozwód, a jako powód rozpadu małżeństwa podał różnice nie do pogodzenia. Faktycznie jednak żona miała go zdradzać. Nie jest to jednak pewna informacja. Według portalu ET naprawdę chodzi o wspomniane „różnice”.

Britney i Sam mieli wzloty i upadki w całym swoim związku. Bardzo się kochają, ale też często kłócą się o fundamentalne kwestie. Czasami czują, że ich potrzeby nie są w pełni zaspokajane. Ostatnio sprawy przybrały zły obrót, a ich kłótnie stały się poważniejsze i bardziej realne – podaje ET za swoim informatorem.

Jeśli wierzyć kolejnym doniesieniom, Britney zatrudniła już Laurę Wasser, czyli najlepszą prawniczkę od rozwodów w USA. Równocześnie współpracuje z Mathew Rosengartem, byłym prokuratorem federalnym, dzięki któremu uwolniła się spod wieloletniej kontroli ojca.

Britney zaprzecza wszelkim oskarżeniom o zdradę i przeżywa wiele emocji [...] Jest zraniona, ponieważ sytuacja wywołuje w niej stare uczucia [...] Próbowała stanąć na nogi i być zdrowa emocjonalnie, fizycznie i psychicznie. Britney ma ludzi po swojej stronie, a jej najbliższe otoczenie jest przy niej – twierdzi informator serwisu ET.

Czy proces będzie zatem głośny i medialny? Tego dowiemy się niebawem i na pewno was o tym poinformujemy.

Britney Spears i Sam Asghari - historia związku

Po rozstaniu z ojcem swoich synów, Kevinem Federlinem, Britney Spears była w kilku relacjach, jednak to dopiero Sam Asghari – model i trener osobisty o irańskich korzeniach – zdołał zagrzać miejsce w jej sercu na dłużej. 

Serca obojga szybciej zabiły na planie teledysku do piosenki „Slumber Party”. Choć nikt nie dawał im szans, ich miłość kwitła. Sam miał wspierać księżniczkę popu w jej walce o uwolnienie się spod kurateli ojca. Zaś 13 września 2021 roku Sam poprosił ją o rękę. W międzyczasie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka, niestety niedługo potem gwiazda poroniła. W lipcu 2022 roku wzięli bajkowy ślub. Niestety, happy endu się nie doczekali.

Zobacz także: