O tym, że Britney Spears zamierza wydać autobiografię dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Teraz sama artystka, a także osoby z nią związane ujawniły datę premiery, tytuł, okładkę, a także informacje na temat zawartości. Jak zapowiada Brit, jej książka jest „brutalnie szczera”. Poznajcie szczegóły.

Autobiografia Britney Spears: tytuł i zawartość

Britney Spears poinformowała, że prace nad jej autobiografią zostały zakończone, a zatem wszystko wskazuje na to, że już za kilka miesięcy światem show-biznesu wstrząsną sensacyjne wyznania księżniczki popu. Skąd o tym wiemy? Z medialnych doniesień na temat listów od prawników skierowanych do wydawnictwa przez »dwóch znanych mężczyzn«, którzy obawiają się, że autobiografia Brit negatywnie wpłynie na ich reputację. 

Britney chce iść na całość i ujawnić wiele niewygodnych faktów, a to budzi u niektórych strach. Ludzie, którzy znają Britney, boją się tego, co może o nich napisać - informował niedawno magazyn „The Sun”. Z przecieków portali płotkarskich wynika, że jednym z panów jest Kevin Federline - ojciec synów Britney, Seana i Jaydena.

Książka Britney Spears nosi tytuł „The Woman in Me”. Gwiazda nazywa ją pamiętnikiem, zaś wydawca opisuje ją jako „odważną i zdumiewająco poruszającą opowieść o wolności, sławie, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei”.

Podobno najciekawszą częścią jest ta, w której Britney opisuje, jak wyglądało jej życie pod kuratelą ojca, która trwała aż 13 lat.

Zeznania Britney w sądzie wstrząsnęły światem, zmieniły prawo i pokazały inspirującą siłę i odwagę. Nie moglibyśmy być bardziej dumni, że w końcu pomogliśmy jej podzielić się swoją historią - zapowiada wydawca „The Woman in Me”.

Autobiografia Britney Spears: okładka i data premiery. Gdzie kupić książkę Britney?

Okładkę książki i datę premiery Britney Spears udostępniła na swoim Instagramie:

Nadchodzi... Moja historia, na moich warunkach, nareszcie - napisała gwiazda pod krótkim wideo. 

Informację potwierdził wydawca książki, a więc i my podajemy ją oficjalnie: książka Britney Spears „The Woman In Me” ukaże się 24 października 2023.

Zobacz także:

Autobiografię Britney można już teraz zamówić w preorderze na stronie britneybook.com.