Bronde – Gwiazdy uwielbiają ten kolor włosów!

Chyba nie ma obecnie koloru włosów, który byłby bardziej lubiany przez gwiazdy. Bronde noszą na głowie m.in. Kim Kardashian, Gisele Bündchen, Jennifer Lopez, Chrissy Teigen, Lily James, Behati Prinsloo, Brew Barrymore, Jessica Alba i Lily Rose Depp. Teraz dołączyła do nich także Kaia Gerber, która przefarbowała włosy na bronde przed kilkoma dniami. Skąd wiemy? Zdjęciem w nowej fryzurze modelka pochwaliła się na swoim Instagramie (znajdziecie je w naszej galerii u góry strony). Możemy być więc pewne, że to właśnie ten kolor włosów będzie najmodniejszy tego lata – w końcu Kaia Gerber ma do tego nosa! Pamiętacie, jak niecały rok temu za jej przykładem wszyscy zaczęli nosić boba?

Oto najmodniejsze kolory włosów na sezon wiosna-lato 2020 >>>

Bronde – Jaki to kolor włosów?

By po raz kolejny iść w ślady Gerber, warto wiedzieć, jak dokładnie wygląda kolor włosów bronde. Warto, bo jest to odcień, który nie tylko pomaga zatuszować odrosty, ale wręcz przekuwa je  w atut. Wyjaśniamy więc! 
„Bronde to połączenie blondu i brązu, gdyby ktoś nie wiedział” – wyjaśniła na swoim Instagramie Khloé Kardashian, która także jest fanką fryzury. Nie chodzi jednak o to, by na włosach pojawiały się wyraźne refleksy w obu odcieniach – kolor powinien być jak najbardziej jednolity. By uzyskać ten efekt, należy sporo rozjaśnić włosy w brązowym kolorze, albo nieznacznie przyciemnić włosy blond. Włosy u nasady pozostawia się jednak ciemniejsze – dlatego właśnie trudno o lepszy sposób na odrosty! Zwłaszcza, że, jeśli nie możemy liczyć na pomoc kolorystki, fryzurę uda nam się zrobić w domu.

„Kluczem do sukcesu jest pozostawienie na głowie jak największej ilości włosów w naturalnym odcieniu” – podkreśla stylista fryzur Siobhan Jones. Najtrudniej jest więc dobrać odcień farby, który byłby najbardziej zbliżony do niego, a jednocześnie pozwalał uzyskać pożądany efekt. Dobiera się go do karnacji, a nawet koloru oczu – w tym celu warto więc skonsultować się online ze swoją fryzjerką – doradzi najlepiej. Kai Gerber udało się przefarbować włosy samej w domu, więc wam też się uda. Zwłaszcza, że na rynku dostępne są farby w odcieniu bronde (poniżej). Do dzieła!

Modna koloryzacja włosów 2020: Warm Amber to jeden z najbardziej pożądanych odcieni tego roku >>>