Czy Victoria Beckham zaczęła właśnie organizować wesele swojego najstarszego syna, Brooklyna? Fani 18-latka i jego dziewczyny Chloë Grace Moretz nie mają wątpliwości, że para może planować ślub i co więcej - zaręczyła się! A wszystko z powodu zdęcia, jakie pojawiło się na instagramowym profilu 20-letniej aktorki.

Na czarno-białym selfie, które możecie zobaczyć poniżej, wyraźnie widać, że para ma takie same pierścienie z wygrawerowanymi pierwszymi literami swoich imion  - Chloë "B", a Brooklyn "C". Nie bez znaczenia może być także gest w postaci zasłoniętych palcami ust, co możne oznaczać sekret, czyli właśnie sekretne zaręczyny.

 

Ale to nie wszystko! Wcześniej Chloë wrzuciła na swój Instagram zdjęcie swojego ukochanego w bluzie z napisem "Love Me Forever", które opatrzyła krótkim, ale bardzo wymownym opisem "I will". To symbolicznie i niezwykle romantyczne wyznanie może również świadczyć o tym, że para na poważnie planuje wspólną przyszłość. A przypomnijmy, że nie zawsze było tak pięknie.  

ZOBACZ TEŻ: RIHANNA ZARĘCZYŁA SIĘ?! WEDŁUG JEJ FANÓW TE ZDJĘCIA MÓWIĄ WSZYSTKO >>> 

Chloë Grace Moretz i Brooklyn Beckham zaczęli spotykać się w 2014 roku. Ich szczęście jednak nie trwało zbyt długo, bo 2 lata później młoda aktorka i syn Davida Beckhama rozstali się, a głównym powodem miała być dzieląca ich odległość. Brooklyn bowiem mieszkał i uczył się w Londynie, natomiast Chloë większość czasu spędzała w Los Angeles. Najwyraźniej młodzi zakochani nie byli jednak w stanie długo bez siebie wytrzymać i zawalczyć o swoje uczucie. Kiedy na instagramowych profilach dwójki ponownie zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia, nikt nie miał wątpliwości, że Moretz i Beckham znowu są razem.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY, KTÓRE MAJĄ ZA SOBĄ WIĘCEJ NIŻ JEDNO MAŁŻEŃSTWO >>> 

W październiku tego roku to już było jasne, a zdjęć zakochanym w mediach społecznościowych zaczęło pojawiać się jakby nieco więcej, niż normalnie. Te ostatnie publikacje tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że miłość Brooklyna i Chloë kwitnie. I jeśli faktycznie wyjątkowa biżuteria na ich palcach znaczy coś więcej, gratulujemy i życzmy dużo szczęścia! 

PS I oczywiście czekamy na ślubne zaproszenia.