W dobie mediów społecznościowych to, co się na nich pojawia, ma duże znaczenie. Tak jest również w przypadku gwiazd, które wrzucają zdjęcia np. na swojego Instagrama. Kiedy już decydują się opublikować fotografię w towarzystwie drugiej osoby natychmiast pojawiają się spekulacje o tym, czy celebryci są w związku. W przypadku Brooklyna Beckhama i Hany Cross było o tyle łatwiej, że spekulacje o łączącym ich uczuciu pojawiły się przed instagramową publikacją. Teraz jednak mamy dowód na to, że syn Davida i Victorii Beckhamów oraz początkująca modelka są parą, ponieważ obydwoje potwierdzili doniesienia na swoich Instagramach.

Brooklyn Beckham i modelka Hana Cross potwierdzili swój związek na Instagramie

O tym, że Brooklyn Beckham ma nową dziewczynę pisaliśmy kilka dni temu. Młody Beckham pojawił się z nią na nieoficjalnej części gali British Fashion Awards, gdzie sfotografowano ich razem. Serce 19-latka skradła początkująca modelka Hana Cross, która ma na koncie kampanie dla takich marek jak Topshop czy Asos. Na Instagramie obserwuje ją ponad 43 tysiące osób. Nie wiadomo, od kiedy para się spotyka, ani jak się poznali, ale wygląda na to, że to coś poważnego. Zarówno Beckham, jak i Hana opublikowali pierwsze wspólne zdjęcia, podpisując je emotikoną czerwonego serca, jest dość wymowne. 

Brooklyn Beckham nie ma jeszcze 20 lat, ale jego życie uczuciowe do tej pory było bardzo burzliwe. Szczególnie związek z aktorką Chloë Grace Moretz, z którą spotykał się z przerwami aż kilka lat. Ostatecznie para rozstała się wiosną tego roku. Potem łączono go jeszcze z innymi dziewczynami, ale żadna relacja nie wyglądała tak poważnie jak ta z Haną Cross! Zobaczcie w naszej galerii ich pierwsze wspólne zdjęcia, na których potwierdzili, że są razem!

Brooklyn Beckham doprowadził Davida Beckhama do łez. Co się stało? >>>