Brooklyn Beckham jest najstarszym synem Victorii i Davida Beckhamów, który odnalazł pasję w fotografii. 21-latek wydał nawet album ze swoimi zdjęciami, a efekty jego pracy możemy podziwiać na Instagramie, gdzie obserwuje to 12 milionów użytkowników. Około 2 lata temu przeprowadził się do Nowego Jorku, aby rozwijać swoją pasję. Ma na koncie współpracę z Cole Sprousem czy Sophie Turner (fotografował aktorkę na okładkę magazynu „1883”). Ale Brooklyn lubi także robić zdjęcia swojej rodzinie. W mediach społecznościowych publikuje wiele kadrów swoich znanych rodziców oraz rodzeństwa: Harper, Cruza i Romeo. 

David i Victoria Beckham ochrzcili swoje dzieci! >>>

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się!

Media śledzą uważnie sercowe perypetie Brooklyna Beckhama. Po rozstaniu z modelką Haną Cross we wrześniu zeszłego roku (rodzice Brooklyna, David i Victoria prawdopodobnie nie przepadli za jego byłą partnerką), 21-latek chwilę później związał się z aktorką Nicolą Peltz. Dziewczyna Beckhama ma 25 lat i możecie kojarzyć ją z takich produkcji jak np. „Transformers: Wiek zagłady”, „Bates Motel”, „Nasz dom” czy „Ostatni Władca Wiatru” (ten film obejrzycie na platformie Netflix – Nicola zagrała w nim, jak miała 15 lat). Brooklyn i Nicola wyglądają na bardzo szczęśliwych, regularnie publikując wspólnie zdjęcia na Instagramie z romantycznymi opisami. 21-latek nazwał swoją dziewczynę bratnią duszą, deklaruje również, że zawsze będzie przy niej i bardzo ją kocha. Nicola nie pozostaje mu dłużna w miłosnych wyznaniach w mediach społecznościowych.

Zagraniczne media donoszą, że Brooklyn i Nicola spędzili razem kwarantannę i zdecydowali się na poważny krok, czyli wspólne mieszkanie. Serwis „Daily Mail” napisał wczoraj, że para podjęła kolejną, bardzo ważną życiową decyzję. Według informatora magazynu, Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaręczyli się po 9 miesiącach związku! Zdążyli już pochwalić się swoim przyjaciołom. Co więcej, rodzice Brooklyna również wiedzą o tym, że ich najstarszy syn oświadczył się swojej wybrance i pochwalają tę decyzję. Victoria Beckham właśnie opublikowała zdjęcie świeżo upieczonych narzeczonych na swoim Instagramie. Fotografia pochodzi z urodzin Harper, która wczoraj świętowała 9. urodziny. Zobaczcie w galerii powyżej wspólne zdjęcia Brooklyna i Nicoli!