Zaledwie miesiąc po (kolejnym) rozstaniu z aktorką Chloë Moretz na początku tego roku, Brooklyna Beckhama przyłapano na pocałunku z mającą na koncie sesję dla Playboya modelką, Lexi Wood. Najwyraźniej nie wyszło z tego nic poważnego, bo niedługo potem najstarszy syn Victorii i Davida związał się z tancerką, Lexi Panterrą, którą poznał podczas festiwalu Coachella. Para chętnie chwaliła się wspólnymi zdjęciami na Instagramie, aczkolwiek chłopak najzwyczajniej w świecie chyba nie ma szczęścia do dziewczyn o imieniu Lexi, bo ich związek nie trwał długo.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles rozstał się z dziewczyną!

Okazuje się, że Brooklyn bardzo szybko znalazł pocieszenie w Abi Manzoni, aspirującej piosenkarce. Dziewczyna ma wielkie grono fanów na Instagramie, gdzie regularnie wstawia covery piosenek. Ale nie jest jedyny kontent, który możemy u niej zobaczyć. Według Daily Mail Abi handluje… marihuaną, na co dowody niejednokrotnie pokazywała na swoich Instagram Stories. Nie jest to typowy sposób na zarobienie kilku groszy, ale legalny - niedawno weszła ustawa, zezwalająca wszystkim powyżej 21 lat na legalne spożywanie marihuany w całym stanie Kalifornia.

Abi i Brooklyn byli widziani razem po raz pierwszy w zeszłym tygodniu w Los Angeles na wypadzie na lody z młodszym Beckhamem, Romeo. Wtedy też Brooklyn zmienił ustawienia swojego instagramowego profilu na prywatne - czyżby miał coś do ukrycia? Blokada jednak nie stanęła na przeszkodzie, by doszły nas słuchy, że w miniony weekend najstarszy z dzieci Beckhamów i aspirująca wokalistka pojawili się na lunchu z synem Gordona Ramsaya, Jackiem, byli ubrani tak samo w białe t-shirt’y i jeansy. Cute! Myślicie, że ta znajomość przetrwa dłużej, niż wszystkie dotychczasowe związki Brooklyna? 

ZOBACZ TAKŻE: Ed Sheeran jest już po ślubie? Fani nie mają wątpliwości!