Historia związku Brooklyna Beckhama i Nicole Peltz pokazuje, że bajkowa miłość wcale nie musi być tą od pierwszego wejrzenia. Początki znajomości tej dwójki w ogóle nie wskazywały na to, że będzie z tego coś więcej. Brooklyn Beckham i Nicole Peltz poznali się w 2017 roku podczas festiwalu Coachella, ale nie zwrócili wtedy na siebie szczególnej uwagi. Później wpadali na siebie jeszcze wielokrotnie również dlatego, że młody Beckham przyjaźnił się z jej braćmi – Dieselem i Bradem, ale pozostawali na stopie koleżeńskiej. Podobno Nicola wtedy nawet za nim nie przepadała. Wszystko zmieniło się dopiero jesienią 2019 roku. Po raz pierwszy przyłapano ich razem podczas kolacji po imprezie halloweenowej u Leonardo DiCaprio. Sam Brooklyn Beckham wyznał, że to właśnie wtedy po raz pierwszy pocałował Nicolę. Od tamtej nocy regularnie randkowali, co doprowadziło do tego, że w końcu stanęli na ślubnym kobiercu. Ślub Brooklyna Beckhama i Nicole Peltz odbył się 9 kwietnia 2022 roku. Najstarszy syn Beckhamów oraz córka biznesmena Nelsona Peltza i modelki Claudii Heffner, powiedzieli sobie „TAK" w gronie najbliższej rodziny i zaproszonych gości, wśród których oczywiście nie zabrakło sław. Pomimo że od ceremonii minęło już wiele miesięcy, to wciąż możemy poznawać kolejne szczegóły z tego wydarzenia. Podczas wywiadu udzielonego „Interview” Brooklyn Beckham wyjawił, co myślał w dniu ślubu. Podał najbardziej stresującą myśl. Miał też radę dla wszystkich, którzy w przyszłości planują wyjść za mąż lub się ożenić.

Ślub Brooklyna Beckhama i Nicole Peltz – co myślał pan młody?

W przypadku Brooklyna Beckhama i Nicole Peltz nie ma mowy o miłości od pierwszego wejrzenia. W jednym z wywiadów modelka szczerze podsumowała początki ich znajomości.

Poznałam Brooklyna przez mojego brata Diesela, 6 lat temu na Coachelli – powiedziała modelka. Naprawdę się nie dogadywaliśmy. On miał dziewczynę, ja miałam chłopaka. Między nami ani trochę nie zaiskrzyło – dodała Nicola.

Gdy byliśmy na Coachelli, moi bracia wynajęli dom. Diesel powiedział wtedy, że jego kolega Brooklyn chce u nas przenocować. Prawie w ogóle nie mieliśmy kontaktu. Patrzymy teraz na nasze grupowe zdjęcia i ja jestem ze swoim ówczesnym chłopakiem, a Brooklyn stoi gdzieś w rogu – opowiadała Nicola.

Ostatnio więcej na temat łączącej ich relacji powiedział także Brooklyn Beckham. Model wskazał, że może i nie zakochał się w swojej obecnej żonie, gdy tylko ją poznał, ale za to może pochwalić się czymś innym. Jego zdaniem ta relacja ma niezwykle mocne fundamenty, bo została zbudowana na przyjaźni. Nie oznacza to jednak, że Brooklyn Beckham był zupełnie spokojny w dniu ślubu. Pomimo wyjątkowej relacji targały nim przeróżne emocje. W głowie pisał sobie te najgorsze scenariusze. Ostatecznie jednak jest to historia z happy endem.

Tuż przed myślałem: O mój Boże, co jeśli ona nie przejdzie?!. Dopadały mnie przemyślenia: Żenię się z moją najlepszą przyjaciółką, ale co jeśli ona nie będzie chciała? – wspominał Brooklyn Beckham.

Kiedy tylko ona weszła, to wybuchnąłem płaczem. To był niesamowity dzień. Poślubienie swojego najlepszego przyjaciela to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić. Znajdź osobę, która czyni cię lepszą osobą i ożeń się z nią. Znalezienie właściwej osoby zmienia twoje życie i czyni je 100 razy lepszym – radzi przyszłym małżonkom Brooklyn Beckham.