Szukając idealnej pary butów, możemy kierować się wieloma kwestiami. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jedną z nich była astrologia. Horoskop może nas wspierać nie tylko w kwestii miłości i życiowych wyborów, ale także tak niby błahych kwestii, jak zakup odpowiedniej pary obuwia. Buty dla każdego znaku zodiaku można dobrać na podstawie analizy osobowości, która ze względu na datę urodzenia jest przypisana przez gwiazdy. Sprawdź, jaka para będzie najlepsza dla ciebie!

Buty dla każdego znaku zodiaku – Baran

Znaki zodiaku rozpoczynają się od Barana. Ten pierwszy z nich jest symbolem osób, które urodziły się między 21 marca a 19 kwietnia. Co wyróżnia Barana i jaki ma to związek z wyborem idealnej pary butów? Osoby spod tego znaku zodiaku posiadają silną wolę i ambicję. Oznacza to, że nie lubią kierować się popularnymi w danym momencie trendami. Zamiast płynąć na fali mody, oni starają się sami coś do niej dodawać. Z tego powodu Barany często są prawdziwym trendsetterem i to one decyduje o tym, co za chwilę będą chcieli mieć wszyscy. Dotyczy to każdego elementu garderoby. Jakie buty są najlepsze dla Barana? Przede wszystkim takie, które nie wpisują się w główny nurt. Klasyczne UGGi? Lepsze będą futrzane klapki na platformie. Klasyczne adidas Superstar? Tylko w ciekawym kolorze lub chociaż z nietypowo zaplecionymi sznurówkami. Jedno jest pewne – buty dla Barana muszą być oryginalne.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Byk

Byki świętują urodziny pomiędzy 20 kwietnia a 20 maja. Jak ten przedział dat w momencie narodzin rzutuje na ich całe życie? Przede wszystkim przedstawiciele i przedstawicielki tego znaku zodiaku twardo stąpają po ziemi i konsekwentnie dążą do celu. Pomimo że w pierwszej chwili niewiele nam to mówi o ich podejściu do mody, to jednak ma z nią wiele wspólnego. Mocne zakorzenienie Byka w swojej planecie sprawia, że jest on osobą, która ceni sobie naturę i jej bliskość. Jakie buty będą idealne dla Byka w takiej sytuacji? Można byłoby powiedzieć, że trekkingowe, w których mógłby odbywać długie wędrówki, ale nie o taki związek z przyrodą chodzi.

Byk lubi kolory ziemi i zwierzęce nadruki, których autorką jest sama matka natura. Z drugiej strony nie sięga po naturalne futra i nie wspiera okrucieństwa wobec zwierząt. Z tego powodu Byk chętnie założy buty z nadrukiem skóry węża, tygrysimi paskami, lamparcimi cętkami lub jeszcze bliższymi mu krowimi łatami.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Bliźnięta

Jakie buty są najlepsze dla Bliźniąt? Osoby spod tego znaku zodiaku przyszły na świat między 21 maja a 20 czerwca. Data urodzenia w tym przydziale czasu sprawia, że są ekstrawertykami. Bliźnięta po prostu najlepiej czują się w towarzystwie innych ludzi. Do tego o zodiakalnych Bliźniętach mówi się, że to dość ekspresyjne i wybuchowe osobowości. Z tego powodu stale mają jakieś pomysły, które starają się uzewnętrznić, co świetnie widać po ich stylizacjach. Z jednej strony lubią krzykliwe stroje, ale z drugiej nie potrafią też zrezygnować z funkcjonalności. W efekcie ich sezonowe wybory skupiają się głównie na dodatkach, które mają charakter. Idealnymi butami dla Bliźniąt mogą być zatem kowbojki. Stylowe i klasyczne, ale przy tym dość charakterystyczne i ozdobne modele idealnie sprostają ich oczekiwaniom.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Rak

Czy istnieją idealne buty dla zodiakalnego Raka? Osobowość osób, które urodziły się między 22 czerwca a 23 lipca, jest niezwykle romantyczna. Nie oznacza to jednak, że od razu muszą chodzić w szklanych pantofelkach i liczyć, że pojawi się książę z bajki. Raki często myślą o niebieskich migdałach, bujają w obłokach i patrzą na świat przez różowe okulary. Do gwiazd mogą je zatem zbliżyć buty na obcasie lub chociaż platformy, które dodatkowo pozwolą im trochę mocniej stąpać po ziemi. Takie toporne botki na grubej podeszwie będą idealnym rozwiązaniem w przypadku wszystkich marzycieli, którym trudno zachować stały kontakt z rzeczywistością.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Lew

Zodiakalne Lwy przyszły na świat pomiędzy 23 lipca a 22 sierpnia. Co wyróżnia je na tle pozostałych znaków zodiaku? Przede wszystkim ogromna radość z życia. Jeżeli znasz osobę, która potrafi cieszyć się najmniejszymi drobnostkami i dodatkowo swoim optymizmem zaraża innych, to jest duża szansa, że urodziła się właśnie jako Lew. Jak to się ma do kompletowania garderoby? Lwy nie udają, że są jak pozostali. Z tego powodu ich radość emanuje również ze stylizacji. Jakie buty są zatem najlepsze dla Lwa? Kolorowe lub wzorzyste! Stylizacje w stylu color blocking nigdy nie przestraszą zodiakalnego Lwa. Zielony garnitur i różowe szpilki? A może żółty dres i fioletowe sneakersy. Lew ma w zanadrzu jeszcze wiele podobnych połączeń.

Zobacz także:

Buty dla każdego znaku zodiaku – Panna

Panna to osoba, która świętuje urodziny pomiędzy 23 sierpnia a 22 września. Jaka jest z natury? Inteligentna, uważna i racjonalna, a to ma swoje przełożenie także na modowe wybory Panny. O tym znaku zodiaku mówi się, że przywiązuje zbyt dużą uwagę do detali. W modzie jednak takie pojęcie nie funkcjonuje. W końcu diabeł tkwi w szczegółach i Panna często nawet nieświadomie potrafi to wykorzystać. Z tego powodu w racjonalnej i przemyślanej garderobie osoby spod tego znaku zodiaku można znaleźć nie tylko basici, ale również dodatki, które potrafią z nich wydobyć wszystko co najlepsze.

Do tego Panny przykładają sporo uwagi do zakupu butów. Jaka para będzie zatem najlepsza? Jakiś efektowany model. Botki na geometrycznym obcasie, model z ciekawą ozdobą – to już wszystko zależy od wprawnego oka Panny.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Waga

Zodiakalna Waga obchodzi urodziny pomiędzy 23 września a 22 października. Jak ten okres czasu wpływa na jej podejście do mody? Przede wszystkim osoby spod tego znaku zodiaku są niezwykle harmonijne, co przekłada się na ich dopracowane i wyważone stylizacje. Wagi potrafią świetnie łączyć ze sobą ubrania i dodatki, a do tego są jeszcze mistrzyniami w tworzeniu zestawów, którymi podkreślają to, co chcą uwypuklić i maskują to, co chcą ukryć. Jaki brzmi zatem odpowiedź na pytanie, które buty są najlepsze dla Wagi? W tym przypadku wystarczy klasyka. Z najprostszych szpilek, ponadczasowych sneakersów lub minimalistycznych mokasynów Waga będzie w stanie wycisnąć wszystko co najlepsze.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Skorpion

Skorpion to osoba, która urodziła się między 23 października a 22 listopada. Ten zakres dat odnosi się do osób, które z naturą są odważne i silne. Przedstawiciele i przedstawicielki tego znaku zodiaku lubią działać. Ich aktywność często jest jednak w opozycji do samotniczego charakteru. Skorpion jest dość tajemniczy i zamknięty w sobie. Z tego powodu najlepsze będą wygodne buty. Tylko w takiej parze np. ulubionych sneakersów Skorpion będzie mógł poczuć się w pełni wygodnie. Z jednej strony będzie spędzał aktywnie czas, a z drugiej da nogę, kiedy okaże się, że jego strefa komfortu została naruszona przez inne osoby.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Strzelec

Strzelec świętuje swoje urodziny pomiędzy 22 listopada a 21 grudnia. Jakie są osoby spod tego znaku zodiaku? W Strzelcach drzemie ogrom pasji, którą mogą wykorzystywać na wielu polach. Z tego powodu przez całe życie uczą się czegoś nowego, szukają kolejnych zainteresować i nie nigdy nie boją się nieznanego. Widać to świetnie także po stylizacjach Strzelca. Dla niego moda to wieczna zabawa. Nie ogranicza go zatem konkretny styl ani wizja projektantów na dany sezon. Strzelec bawi się, eksperymentuje i nie traktuje tego zbyt poważnie. Jakie buty sprawdzą się zatem najlepiej w jego przypadku? Ponieważ Strzelec nigdy nie zwalnia tempa i zawsze jego gotowy, żeby wyruszyć naprzód kolejnej przygodzie, to idealnie sprawdzą się trzewiki na płaskiej podeszwie, które będzie nosił na wiele różnych sposobów – do spodni, sukienek i spódnic.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Koziorożec

Czy istnieją idealne buty dla Koziorożca? Zdecydowanie tak. Każdy znak zodiaku ma idealną parę zapisaną w gwiazdach. Osoby, które przyszły na świat między 22 grudnia a 19 stycznia, nie są tu wyjątkiem. Koziorożce są konserwatywne. Nie lubią szczególnych zmian w swoim życiu. Kiedy już kupują coś, to chcą żeby ta rzecz posłużyła im jak najdłużej. Widać to także na przykładzie elementów garderoby. Z tego powodu w przypadku Koziorożca najlepsza jest klasyka. Minimalistyczne i powściągliwe kolorystycznie półbuty, botki albo baleriny sprawdzą się w ich przypadku idealnie. Najlepsze będą modele wysokiej jakości, z których faktycznie zodiakalny Koziorożec wyciśnie jak najwięcej.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Wodnik

Wodnik świętuje urodziny między 20 stycznia a 18 lutego. Osoby spod tego znaku zodiaku wyróżnia twórcze podejście do życia. Wodnik nie śledzi zatem trendów z wybiegów, żeby potem za nimi ślepo podążać. Zamiast tego stale proponuje coś od siebie i stara się kreować coś nowego. Wodnik ma własny oryginalny styl, który przede wszystkim odzwierciedla jego wnętrze. Oznacza to, że nawet klasyczne trampki będzie w stanie zaprezentować po swojemu. Najważniejsze to nie ograniczać go w żaden sposób. Sam najlepiej będzie wiedział, jak dobrać buty do swoich stylizacji.

Buty dla każdego znaku zodiaku – Ryby

Zodiakalne Ryby przyszły na świat w okresie od 19 lutego do 20 marca. Co te daty mówią nam o ich charakterze? Przede wszystkim Ryby lubią płynąć z prądem. Widać to w wielu aspektach ich życia i moda nie stanowi tu wyjątku. Lubią śledzić trendy z wybiegów i kupować największe przeboje sezonu. Z tego powodu nie powinien nikogo dziwić fakt, że Ryby lubią ubierać nowe ubrania i dodatki.

Dobre rady o chwilowych trendach, o których za chwilę będą chciały zapomnieć, raczej do nich nie trafią. Najważniejsze to pozwolić im być sobą i świetnie bawić się modą.