Marzyłyście o uzupełnieniu swojej garderoby szpilkami od Manolo Blahnika niczym Carrie Bradshaw z Seksu w wielkim mieście? Mamy dla Was świetną wiadomość i dzielimy się nią jako pierwsi! Już od 21 czerwca w warszawskim salonie Moliera 2 na wyłączność dostępne będą wybrane modele słynnego hiszpańskiego projektanta. 

Jeśli śledzicie na Instagramie Maffashion i Kasię Tusk z Make Life Easier, pod koniec maja na ich profilach mogliście zobaczyć małą zajawkę, że projekty Blahnika w końcu trafią również na polski rynek. Na Moliera 2 znajdziecie przede wszystkim modele z najnowszej, jesiennej kolekcji. Będzie to kolejny punkt sprzedaży butów słynnego szewca, które do tej pory można było kupić w 310 punktach w 34 krajach na całym świecie, w tym także oficjalnych 13 salonach brandu i oczywiście przez internet (z opcją wysyłki do Polski). 

Buty Manolo Blahnika bez wątpienia wypromowała Patricia Field, stylistka Sex in the City. Niektórzy nawet twierdzą, że to właśnie dzięki niej Hiszpan stał się jedną z ikon, jeśli chodzi o współczesnych szewców. Komu natomiast bliższe są raczej klimaty Plotkary i Sereny Van Der Woodsen oraz Blair Waldorf, niż Carrie i jej przyjaciółek, szpilki Manolo mógł dostrzec także w stylizacjach bohaterek granych przez Blake Lively i Leighton Meester. Swoje "5 minut" buty designera miały też na planie Zmierzchu. Jeśli są tutaj fanki sagi, na pewno pamiętacie scenę ślubu  Edwarda Cullena i Belli Swan, która miała na nogach właśnie projekty Blahnika. 

Do tych osiągnięć doliczyć trzeba oczywiście wszystkie gwiazdy będące zwolenniczkami twórczości Manolo i pojawiające się w jego projektach. Także te współpracuje z nim bezpośrednio, jak Rihanna. Barbadoska artystka ma na swoim koncie już dwie kolekcje stworzone z Blahnikiem.