Kilka dni temu pisałyśmy o nowym chłopaku Ariany Grande. Jest nim Pete Davidson – 24-letni aktor komediowy, znany popularnego programu Saturday Night Live. Plotki na temat ich związku zostały potwierdzone, kiedy opublikował on na swoim Instgramie ich wspólne zdjęcie z niepozostawiającym żadnych wątpliwości podpisem: the chamber of secrets has been opened ...

Ariana przez długi czas spotykała się z Mac Millerem. Teraz jednak uważa ten związek za toksyczny i przerażający – więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Okazuje się jednak, że również Pete Davidson był w poważnym związku. Aktor przez dwa lata spotykał się z Cazzie David. Niestety, rozstanie oraz plotki na temat bliskiej relacji Pete’a i Ariany źle wpłynęły na Cazzie. Dziewczyna kompletnie zniknęła z mediów społecznościowych.

Powróciła dopiero dwa dni temu, kiedy na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z jeepa na safari. Umieszczony przez nią wymowny podpis: Been in Africa, what’d I miss ?? wywołał falę komentarzy. Fani żywo wspierali córkę Larry’ego Davida, a także często chwalili jej urodę. Zdjęcie skomentowała również Amy Schumer, porównująca Cazzie do Amal Clooney, a także Lorde, która stwierdziła, że jest ona bardzo HOT!

ZOBACZ JEDNAK: Nicki Minaj i Eminem są parą?! >>>

Zdjęcie z safari znajdziecie w naszej galerii. Czy waszym zdaniem Cazzie David pogodziła się już ze stratą swojego ukochanego?