Od 2011 roku jest w stałym związku z aktorką Evą Mendes i ma z nią dwie córki, jednak zanim poznał miłość swojego życia, nie był szczególnie stały w uczuciach. I choć to się zmieniło, jednemu pozostał wierny - aktor nie może oprzeć się koleżankom po fachu. Byłe dziewczyny Ryana Goslinga to przede wszystkim piękne, utalentowane i dobrze znane aktorki

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Sandra Bullock

Sandra Bullock i Ryan Gosling poznali się w 2001 roku na planie thrillera psychologicznego „Śmiertelna wyliczanka”. Ceniona już wtedy gwiazda kina i młodszy o niej o 16 lat aktor byli razem prawie dwa lata. Rozstali się w 2003 roku, a winą za zniszczenie ich relacji obarczyli branżę rozrywkową, która wywierała na nich coraz większą presję. W 2011 roku na łamach „The Times” Ryan Gosling określił Sandrę Bullock jedną z dwóch najlepszych dziewczyn, jakie miał (obok Rachel McAdams).

Ron Galella, Ltd. / Contributor

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Famke Janssen

Ryan Gosling i starsza od niego o 15 lat holenderska aktorka Famke Janssen spotykali się ze sobą zimą 2004 roku. Para wybrała się nawet na galę Kobiety Roku Glamour US. Na nic jednak wspólne wyjścia - Ryan i Famke po zaledwie kilku tygodniach randkowania zerwali ze sobą i nie zdecydowali się kontynuować znajomości nawet na stopie przyjacielskiej.

Gary Gershoff/WireImage

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Rachel McAdams

Uchodzili za it-couple, parę wręcz idealną, a jednak im nie wyszło. Rachel McAdams i Ryan Gosling poznali się na planie kultowego już filmu „Pamiętnik”. Oficjalnie potwierdzili swój związek w 2005 roku, a następnie zaczęli praktycznie wszędzie pojawiać się razem. Kiedy „Pamiętnik” zdobył nagrodę MTV Movie Awards za najlepszy pocałunek, odbierając statuetkę, odtworzyli filmową scenę i namiętnie pocałowali się na scenie. Wspierali się zawodowo, razem pomagali ofiarom huraganu i głodującym, planowali wspólne życie. Mimo łączącego ich uczucia nie byli w stanie udźwignąć ciężaru popularności i pogodzić obowiązków zawodowych z życiem prywatnym. Rozstali się w 2007 roku.

J. Vespa/WireImage

Zobacz także:

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Kat Dennings

Ryan Gosling długo leczył złamane serce. Dopiero w sierpniu 2009 roku do mediów przedostała się informacja, że ma nową dziewczynę. Odtwórca roli Kena w najnowszej adaptacji „Barbie” i aktorka Kat Dennings zostali sfotografowani na randce w Disneylandzie. Nigdy nie potwierdzili, że są razem. Rozstali się jeszcze w tym samym roku.

Jason Merritt/Getty Images for amfAR

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Jaime Murray

Z aktorką Jaime Murray, znaną przede wszystkim z hitowego serialu „Dexter”, Ryan Gosling spotykał się pod koniec 2009 roku. Wspólnie powitali nowy rok w nocnym klubie Lavo w Palazzo w Las Vegas, ciesząc się swoim towarzystwem. Po kilku tygodniach nie byli już razem. 

Jon Furniss/WireImage

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Casey LaBow

To właśnie ona miała być tą, która uleczy jego złamane serce. W marcu 2010 roku Ryana Goslinga i aktorkę Casey LaBow przyłapano na romantycznej randce, podczas której wzajemnie karmili się makaronem. Uroczo. I to byłoby na tyle, bo już wkrótce okazało się, że aktor zainteresowany jest kimś zupełnie innym...

Frederick M. Brown/Getty Images

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Blake Lively

Tak, tak. Ryan Gosling i Blake Lively naprawdę byli parą! Ich romans trwał kilka tygodni i miał miejsce pod koniec 2010 roku. Dziś są przyjaciółmi - wygląda na to, że wspólną przeszłość zostawili za sobą.

Mike Marsland/WireImage

Byłe dziewczyny Ryana Goslinga: Olivia Wilde

Na początku byli tylko znajomymi, jednak w lutym 2011 roku zdecydowali się wnieść swoją znajomość na wyższy level. Ryan Gosling i Olivia Wilde romansowali ze sobą dwa miesiące. Kres ich relacji miała położyć... fascynacja Ryana Evą Mendes! Ile w tym prawdy? Tego nie wie nikt.

Vince Bucci/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images