Florence Pugh i Zach Braff to kolejna eks-para w show-biznesie, która pokazuje, że można zakończyć związek z klasą, a nawet po rozstaniu można utrzymywać ze sobą dobre stosunki. Byli zakochani udowodnili to na początku stycznia tego roku, gdy reżyser i producent postanowił publicznie uczcić urodziny aktorki. To nie wszystko. Gwiazda „Nie martw się, kochanie” zobaczyła jego życzenia i odpowiedziała. So cute! 

Zach Braff złożył życzenia urodzinowe swojej byłej dziewczynie, Florence Pugh

3 stycznia 2023 roku Florence Pugh skończyła 27 lat. Z tej okazji posypały się oczywiście życzenia od bliskich, znajomych z show-biznesu, fanek oraz fanów. Wszystkiego najlepszego życzył je również Zach Braff, z którym jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek na świecie rozstała się kilka miesięcy temu. 47-latek udostępnił na swoim stories zdjęcie, na którym jego ex pozuje nad znakiem Hollywood w Los Angeles. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, legendo – podpisał fotografię.  

Florence Pugh odpowiedziała na życzenia urodzinowe od Zacha Braffa

Gwiazda głośnego filmu Olivii Wilde zobaczyła zdjęcie, które wstawił jej były ukochany i udostępniła je na swoim profilu. Ale to nie wszystko. Dodała również emotikonkę w kształcie serca. Wygląda na to, że między Florence Pugh i Zachiem Braffem wszystko jest w porządku i nie ma między nimi złych emocji. Trzeba przyznać, że reżyser i producent wykonał naprawdę uroczy gest.

Florence Pugh i Zach Braff – historia związku

Przypomnijmy, że aktorka i reżyser byli ze sobą od początku 2019 roku. Podczas pandemii para zamieszkała razem i zaadoptowała psa o imieniu Billie. Ich związek wzbudzał niemałe kontrowersje ze względu na różnicę wieku. Dzieli ich 21 lat. Jednak nie przeszkadzało im to w tworzeniu zgranej i udanej relacji na przekór temu, co mówili inni. Po kilku latach zdecydowali się na rozstanie, co aktorka potwierdziła w sierpniu 2022 roku na łamach magazynu „Harper’s Bazaar”.

Staraliśmy rozstać się tak, by nie wiedział o tym od razu cały świat. Dotychczas każdy miał jakąś opinię i kilka słów do powiedzenia na temat naszego związku. Czuliśmy, że cicha separacja będzie dla nas dobra. Nie chcieliśmy, aby nagle miliony osób pisały nam, jak bardzo się cieszą, że nie jesteśmy już razem. Mam gulę w gardle za każdym razem, kiedy o tym mówię - wyznała Florence Pugh w wywiadzie dla „Harper’s Bazaar”. 

Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do rozstania. Wszystko wskazuje jednak na to, że Florence Pugh i Zach Braff podjęli tę decyzję w zgodzie ze sobą i nie żałują jej.