Brody Jenner i Kaitlynn Carter właśnie powiedzieli sobie sakramentalne Tak. Kameralna uroczystość, na której pojawiło się niespełna 100 gości, odbyła się w luksusowym ośrodku wypoczynkowym na egzotycznej wyspie Nihi Sumba, położonej około 250 mil od Bali. Jest to miejsce wyjątkowe dla świeżo upieczonych małżonków, ponieważ w 2016 roku podczas wycieczki na tę właśnie wyspę, Brody postanowił oświadczyć się swojej ukochanej.

Według portalu People, uroczystość trwała aż cztery dni. Wszyscy zaproszeni bliscy i znajomi spędzili czas na całonocnych tańcach, wyścigach konnych na plaży oraz relaksie w otoczeniu pięknej, egzotycznej wyspy. Mimo tak wyjątkowej ceremonii, na ślubie zabrakło m.in. Kendall i KylieJenner, a także przede wszystkim Caitlyn Jenner.

Dlaczego Caitlyn Jenner nie pojawiła się na ślubie swojego syna? Otóż według oficjalnych informacji, nie mogła przylecieć do Indonezji ze względu na sprawy zawodowe. W tym czasie Caitlyn bawiła się na przyjęciu charytatywnym w Austrii, dotyczącym wzrostu świadomości na temat HIV i Aids.

ZOBACZ TAKŻE: Kendall Jenner ma nowego chłopaka?  >>>

Osoba reprezentująca interesy Caitlyn, uspokaja i potwierdza, że relacje między nią a Brodym są jak najbardziej dobre. Jenner obiecuje także wynagrodzić nowożeńcom swoją nieobecność i zorganizować dla nich imprezę po powrocie do domu.