Jesień za pasem. I choć nie każdy lubi tę porę roku, następczyni lata plusów ma naprawdę sporo. Jeden z nich to okazja do odświeżenia garderoby, a drugi to okazja do odkrywania nowych miejsc. I to bliżej niż myślicie. Takie wnioski nasunęły nam się po obejrzeniu najnowszej kampanii Renee. Jej bohaterką została Karolina Ościk-Alama, czyli jedna z najpopularniejszych polskich blogerek, Cajmel. A zdjęcia powstały w miejscu, które znane jest choćby z tego, że wiele osób mówi, że chciałoby się "rzucić" wszystko i je odwiedzić. Tak, chodzi o jedyne w swoim rodzaju Bieszczady.

Kampania Renee „Tu i Teraz by Cajmel” utrzymana jest w tajemniczości, lekkości, przemyśleniach. Z tym właśnie kojarzą się Bieszczady, które jak żadne inne miejsce motywują, by chwytać chwile, zatrzymać się i być Tu i Teraz. Bo Teraz jest ważne i Twoje. A zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy czas pędzi nieubłaganie a społeczeństwo jest skupione na pędzie pracy i życia. Warto więc zatrzymać się, poczuć, zgłębić się i poznać siebie. Tu i teraz.

Ale kampania Renee z udziałem Cajmel to także spojrzenie na to, co teraz jest w trendach. W najnowszej, jesiennej kolekcji Renee znajdziemy m.in. golfy, mięsiste swetry, szerokie spodnie z wysokim stanem, oversize’owe płaszcze, botki z kwadratowym noskiem czy mocniejsze workery. Jeżeli chodzi o kolory, to w kolekcji obecne są przede wszystkim pastele w połączeniu z kolorami ziemi, czyli brązami, beżami i głęboką zielenią. To świetny drogowskaz, w co warto zainwestować tym sezonie, czym wzbogacić szafę oraz co z czym łączyć. Szczegóły obejrzycie w naszej GALERII >>> (tu będzie link do galerii)