Emisja drugiej edycji Too Hot to Handle wystartowała. Już szybki rzut oka na oficjalne profile programu w mediach społecznościowych pozwoliły nam się zorientować, że ogromne zainteresowanie widzów, którzy mają już za sobą seans premierowych odcinków, wzbudził przystojny Walijczyk, Cam Holmes.

Ile ma lat? Czym zajmuje się na co dzień? Co do tej pory miał wspólnego z show-biznesem? Odpowiedzi na te i inne pytania na temat tego uczestnika bijącego rekordy popularności reality show znajdziecie już teraz poniżej.

Cam Holmes - wiek, pochodzenie, zawód

Cam Holmes jest nie tylko aspirującym celebrytą, ale także aktorem, modelem i trenerem fitness. Urodził się 20 października 1997 roku - jest więc zodiakalną Wagą. Wychował się i spędził większość życia w Anglii, ale pochodzi z południowej części Walii.

Cam Holmes - kariera w show-biznesie

Nie jest tajemnicą, że charyzmatyczny 24-latek ma już spore doświadczenie w branży rozrywkowej. Zanim wystąpił w drugim sezonie randkowego Too Hot to Handle wystąpił m.in. w krótkometrażowym horrorze z 2016 roku o nazwie Bloody Mary: Possesion. Spełnia się również w branży modelingowej - ma kontrakt z FOMO Models. 

Co ciekawe, udało nam się ustalić, że z tą samą agencją współpracują także inni uczestnicy Too Hot to Handle: Emily Faye Miller z drugiej edycji oraz Kori Sampson, którego możecie pamiętać z pierwszej edycji show.

Zobaczcie gorące zdjęcia Cama Holmesa już teraz w naszej GALERII.

Myślicie, że po tym, jak namieszał w hicie Netflixa uda mu się wykorzystać swoje pięć minut i na dłużej zagrzać miejsce w show-biznesie?

Zobacz także: