Selma Blair niechcący wygadała się w sprawie planów Cameron Diaz, i jak się okazuje – nieoczekiwanie dla samej siebie, miała w 100% rację. Choć szybko wycofała się ze wszystkiego, zaprzeczając jakoby gwiazda planowała przejście na aktorską emeryturę, plotka poszła w świat. Kolejne sprostowania i tłumaczenie, że hasło o rezygnacji z pracy było żartem, tylko pogarszały sprawę, a chlapnięte przez nieuwagę zdanie w zaledwie 2 dni obiegło świat, domagając się wyjaśnień od samej zainteresowanej.

ZOBACZ TAKŻE: Cameron Diaz postanowiła zrezygnować z aktorstwa? >>>

O czym dokładnie mowa? Na imprezie Vanity Fair Blair wspomniała produkcję The Sweetest Thing z 2002 roku, w której wystąpiła u boku Diaz, w kontekście swojego potencjalnego udziału w sequelu. Jak się okazało, jego realizacja nie dojdzie jednak do skutku właśnie z powodu decyzji Cameron. W wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly gwiazda potwierdziła najgorsze obawy swoich fanów.

Być może powinnam wrócić do pracy, ale sama nie wiem. Nie robię w tej chwili nic, jestem na emeryturze i to jest wspaniałe!

Już od dłuższego czasu coś było na rzeczy. Ostatni film z udziałem aktorki to Annie z 2014 roku, w której zagrała Miss Hannigan. Od tego czasu nie tylko nie pojawiła się w żadnej innej produkcji, ale też w ogóle niechętnie występowała publicznie i unikała eventów. Co było przyczyną? Zgodnie z doniesieniami zagranicznej prasy aktorka nie narzekała na brak zainteresowania ze strony reżyserów, ale po prostu nie przyjmowała ich propozycji, poświęcając się całkowicie życiu rodzinnemu u boku męża Benji’ego Maddena. Czy ta decyzja ma coś wspólnego z jej rzekomą ciążą? W tej sprawie Diaz nie zajęła stanowiska, ale byłby to z pewnością niepodważalny argument tłumaczący zawodową przerwę (określenie całkowita rezygnacja nie przechodzi nam przez gardło), a co więcej, dawałby nadzieję na powrót do zawodu. Jak obstawiacie? Czy to właśnie błogosławiony stan stoi za decyzją Cameron Diaz o porzuceniu aktorskiej kariery? Jesteście na to gotowi?

ZOBACZ TAKŻE: Cameron Diaz jest w ciąży?! Te ZDJĘCIA mówią wszystko >>>