Spekulacje o tym, że Shawn Mendes i Camila Cabello są razem, pojawiły się tuż po nagraniu przez artystów gorącego teledysku do ich wspólnej piosenki Señorita. Wideo po niecałych 2 tygodniach od premiery doczekało się ponad 170 milionów wyświetleń na platformie YouTube. Niektórzy nie wierzyli w związek gwiazd. Wiele osób twierdziło, że to wspólne randki, na których dali się przyłapać Shawn i Camilla są zwykłą promocją ich wspólnego wydawnictwa. Okazuje się jednak, że plotki były prawdziwe, a Shawn Mendes i Camila Cabello są parą. Nie wiadomo dokładnie, od kiedy się spotykają, ale wygląda na to, że połączyło ich prawdziwe uczucie. W sieci co chwilę pojawiają się ich zdjęcia, na których zakochani nie szczędzą sobie czułości. Od kilku tygodni są praktycznie nierozłączni. W zeszłym tygodniu muzyk obchodził 21. urodziny. Z tej okazji wyprawił imprezę, na której oczywiście nie zabrakło jego nowej dziewczyny. Camila potwierdziła oficjalnie związek z Shawnem, publikując ich wspólne zdjęcie sprzed kilku lat i składając mu urocze życzenia!

Shawn Mendes i Camila Cabello są oficjalnie razem!

8 sierpnia Shawn Mendes obchodził 21. urodziny. Z tej okazji Camila Cabello opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie sprzed kilku lat, na którym muzyk próbuje zapleść jej warkoczyki. Camila dodała również krótki, ale wzruszający opis: „Wszystkiego najlepszego dla tego magicznego człowieka, kocham cię”. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości, że artyści są razem. Shawn świętował w nowojorskim hotelu i zorganizował imprezę dla najbliższych przyjaciół. Wśród nich nie zabrakło Camili Cabello. Do sieci trafiło nagranie, na którym piosenkarka i muzyk namiętnie się całują, gorąco zachęcani przez swoich znajomych. Jak donosi magazyn People, Camila następnego dnia poznała rodziców Shawna. Para zjadła z nimi wspólny, urodzinowy obiad na Brooklynie. Wygląda na to, że związek artystów to coś poważnego! Pasują do siebie?

Shawn Mendes i Camila Cabello nagrali nowy kawałek! Teledysk do „Señorita” jest tak hot, że nie będziecie mogli przestać go oglądać >>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday to this magic human, I love you!!!!

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello) Sie 9, 2019 o 9:35 PDT