Media społecznościowe są bezpośrednią przyczyną zaburzeń psychicznych, takich jak depresja i stany lękowe, szczególnie u młodych osób. Tak wynika z najnowszych badań, a statystyki nie pozostawiają wątpliwości, że długie godziny spędzone na scrollowaniu Instagrama i podglądania innych wpływają niekorzystnie na samoocenę i samopoczucie. Dotyczy to również gwiazd i osób medialnych. Kilka miesięcy temu aktywność na Instagramie ograniczyła Hailey Bieber, pisząc w szczerym poście: „Nie jestem w stanie policzyć, ile było dni, kiedy przewijając Instagram, porównywałam się z innymi i czułam, że nie jestem wystarczająco dobra, że czegoś na pewno mi brakuje. Każdy dzień jest dla mnie walką o większą pewność siebie”. Nie tylko żona Justina Biebera stara się jak najmniej publikować i korzystać z social mediów. Camila Cabello także opublikowała szczery wpis, w którym wyjaśniła, dlaczego nie publikuje regularnie zdjęć i relacji na Instagramie.

Camila Cabello wyznała, dlaczego nie jest aktywna na Instagramie

Camila Cabello, jedna z najpopularniejszych ostatnio wokalistek młodego pokolenia, która wzbudza sensację nie tylko ze względu na swój talent, ale również związek z Shawnem Mendesem, publikuje na Instagramie niemal wyłącznie treści, dotyczące jej życia zawodowego. Bardzo rzadko uzewnętrznia się za pośrednictwem platformy społecznościowej. Kilka dni temu postanowiła zrobić wyjątek i wyjaśniła, że nie jest fanką takiej formy komunikowania się ze swoimi fanami. „Chciałam wysłać miłość wszystkim, którzy tutaj są. Nie publikuję na mediach społecznościowych dużo, ponieważ to nie jest dla mnie dobre i nie wiem, jak nie przejmować się tym, co ludzie tutaj piszą, więc po prostu tego nie czytam. Ale jestem całkowicie świadoma, że mogę pomagać ludziom, nawet w małym stopniu!”, napisała pod ostatnim zdjęciem Camila Cabello. Następnie zarekomendowała wszystkim, aby oddychać specjalną techniką co najmniej kilka razy dziennie. Piosenkarka przyznała, że taki rodzaj medytacji pomógł jej się wyciszyć i uspokoić. Po kilku tygodniach regularnego oddychania specjalną techniką jakość jej życia zdecydowanie się poprawiła. Spróbujecie? Poniżej znajdziecie cały wpis Camili Cabello.

Shawn Mendes i Camila Cabello nagrali nowy kawałek! Teledysk do „Señorita” jest tak hot, że nie będziecie mogli przestać go oglądać >>>