Camila Mendes i Charles Melton poznali się na planie serialu Riverdale, emitowanego przez stację The CW, który możecie oglądać również na platformie Netflix. Młodzi aktorzy wcielają się w bohaterów - Veronikę Lodge i Reggiego Mantle – licealistów, próbujących wraz z przyjaciółmi rozwiązać tajemnice mrocznego miasteczka, w którym mieszkają. Są drugą parą aktorską, która zakochała się w sobie na planie serialu. Najpierw Cole Sprouse i Lili Reinhart trafiła strzała amora, co próbowali na początku ukrywać. Oficjalnie zadebiutowali jako para rok temu na Met Gali. Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o tym, że Camila i Charles mają się ku sobie. Zbiegło się to z rozstaniem aktorki z jej ówczesnym chłopakiem. Spekulacje okazały się prawdą i pod koniec 2018 roku dowiedzieliśmy się, że Mendes i Melton są razem. Od tamtej pory nie kryją się ze swoim uczuciem, publikując urocze zdjęcia na Instagramie. Camila towarzyszyła Charlesowi na premierze filmu The Sun Is Also A Star, w którym zadebiutował na wielkim ekranie. Przy okazji zdradziła, jak wyglądały początki ich znajomości i dlaczego się w nim zakochała.

Camila Mendes i Charles Melton z „Riverdale” po raz pierwszy oficjalnie razem! >>>

Camila Mendes zdradziła, dlaczego zakochała się w Charlesie Meltonie

Z okazji premiery filmu The Sun Is Also A Star Camila Mendes sprawdziła się w roli wspierającej dziewczyny i towarzyszyła Charlesowi meltonowi na uroczystej gali. Opublikowała również zwiastun filmu na swoim Instagramie, dodając wzruszający i bardzo osobisty opis. Aktorka wspomina w nim początki znajomości ze swoim chłopakiem, kiedy nie byli jeszcze parą: „Prawdopodobnie mówię za dużo, ale zanim zaczęliśmy się spotykać, często się na mnie złościć za to, że łączę logikę z miłością. Nauczył mnie, że miłość nie ma logicznego wyjaśnienia – istnieje albo nie”. Wyznała również, dlaczego się w nim zakochała. „Poza tym, że ma największe serce ze wszystkich osób, jakie znam, jego pasja i wytrwałość są powodami, dla których go pokochałam”. Aktor skomentował post krótkim: „Kocham Cię”. Zgadzacie się, że Charles Melton i Camila Mendes to jedna z najbardziej uroczych par show-biznesu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i remember the day @melton told me about this project. we were still just friends then. he hadn’t even been cast yet. they hadn’t even started casting. all he told me was “i’m going to play this role, i am daniel bae.” aside from having the biggest heart out of anyone i know, his passion and tenacity are part of the reason i fell in love with him. watching him throw his entire heart and soul into this story of love taught me a lot about the kind of person he is. i’m probably sharing too much, but before we started dating he’d often get mad at me for trying to bring logic into love. he taught me that love doesn’t have an explanation, it either exists or it doesn’t. it was his vulnerability not only as an actor, but also as a man, that taught me that valuable message, one that is so relevant to this film. i’m so proud of you charles, and so grateful to have witnessed this beautiful journey of yours. can’t wait for the world to see what you’re capable of happy premiere day!! #thesunisalsoastar

Post udostępniony przez camila mendes (@camimendes) Maj 13, 2019 o 2:27 PDT