Premiera projektu stworzonego przez markę Puma z Carą Delevingne miała miejsce w londyńskim Central Saint Martins College. Cara spędziła ostatnie miesiące na poszukiwaniu i nawiązywaniu dialogu z kobietami z wyjątkowymi historiami, rozważając wspólnie sposoby na zmianę i ulepszenie naszego świata ze swojego punktu widzenia. Ramię w ramię z Puma stworzyła dokumentalny cykl składający się z 4 krótkich filmów, nie bojąc się poruszyć ważnych tematów – od wyzwań i siły młodości po poezję, problem prześladowania i samoobronę.

To jedno z najbardziej niezwykłych doświadczeń w moim życiu – było absolutnie przełomowe. Tym, co najbardziej wywarło na mnie wrażenie było widzieć te młode kobiety, poznać ich historie, wiedzieć z czym się zmagają. Ale najbardziej i tak mnie zaskoczyła ich siła, właśnie ona mnie zainspirowała do stworzenia tego cyklu z PUMA, ponieważ chciałam zrobić więcej, dać kobietom platformę, w ramach której mogą same dzielić się swoimi historiami - komentuje Cara.

Cykl DO YOU jednoczy wokół idei przewodniej grupę silnych kobiet, które spełniają się w różnych dziedzinach; każda z nich opowiada swoją historię, w której na pierwszym planie niezmiennie pojawia się odwaga i pewność siebie. Założeniem kampanii DO YOU jest wspierać i zachęcać kobiety ze wszystkich krajów, by z nieustraszonym sercem skupiały się na swoich mocnych stronach i zdobywały świat. Każdy zasługuje by jego głos został usłyszany, podobnie jak każdy ma prawo odmienić swoje życie oraz życie tych dookoła siebie.

Pierwszy film pokazuje jak Cara przy pomocy UNHCR, urzędu do spraw uchodźców z ramienia ONZ, udaje się w podróż do północnej Ugandy, odwiedzając znajdujące się tam obozy dla uchodźców. Cara dzieli się tym, jak całe doświadczenie nią poruszyło, jak również opowiada o motywacji by dalej działać w celu zmiany sytuacji życiowej młodych kobiet na świecie.

W drugim odcinku spotyka się z Monique, Alexis i Violetą z Get Lit, grupy dziewczyn, które z pomocą poezji chcą zachęcać do czytania oraz pisania, jak również dać poczucie siły młodym ludziom w Los Angeles. Dr. Ryahnna Dawood, założycielka oraz instruktorka z Martial Smarts, udziela Carze wartościowej lekcji z samoobrony w odcinku trzecim. Ostatnia część cyklu to spotkanie z Natalie i Daniellą, od których dowiadujemy się bezpośrednio jak to jest radzić sobie z zastraszaniem i jak udało im się przezwyciężyć i zamknąć ten trudny rozdział ich życia.