Cara Delevingne spotyka się z aktorką serialu Pretty Little Liars

Cara Delevingne to modelka i aktorka wiązana z wieloma pięknymi kobietami - najdłużej z St. Vincent, z którą miała się nawet zaręczyć, a ostatnio z Paris Jackson; o ich wspólnych zdjęciach pisano, że nie pozostawiają wątlpiwości co do relacji dziewczyn (modelka i córka Jacksona zostały przyłapane na namiętnym tańcu i pocałunkach, a ciekawość fanów chętnie podsycały same, wrzucając na Instagram m.in. relację ze wspólnego oglądania filmu Carol). Żadna z nich jednak nie potwierdziła związku, a z czasem temat ich rzekomej relacji umarł śmiercią naturalną.

ZOBACZ TAKŻE: Cara Delevingne i Paris Jackson są parą?! >>>

Cara Delevingne zakochana w Ashley Benson z serialu Pretty Little Liars

Tym razem chyba jednak faktycznie chodzi o coś poważniejszego, a Cara i Ashley jasno deklarują, że łączy je uczucie. Chodzi o zdjęcia z lotniska Heathrow w Londynie, na których dziewczyny czule się przytulają i wymieniają pocałunki. 

Zaczęło się niewinnie - już wiosną tego roku zaczęto widywać je razem, ale wnikliwi obserwatorzy szybko zaczęli dopatrywać się kolejnych znaczących gestów: Cara i Ashley trzymały się za ręce wychodząc z jednej z nowojorskich restauracji czy opuszczając koncert Lauryn Hill, a u Ashley na szyi dopatrzono się naszyjnika z literą C. Kolejne zdjęcia publikowane przez gwiazdę Pretty Lillte Liars na social mediach wskazywały na to, że dziewczyny spędzają ze sobą coraz więcej czasu i są naprawdę blisko. 

Migawki z Heathrow to jednak pierwszy raz, gdy młode artystki dały się przyłapać na czułościach publicznie. Jak obstawiacie - Cara Delevingne i Ashley Benson z Pretty Litte Liars mają przed sobą wspólną przyszłość?

ZOBACZ TAKŻE: Cara Delevingne też oskarża Harvey’a Weinsteina

Zobacz także: