Cara Delevingne chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jest na bieżąco z trendami, do tego lubi zaskakiwać stylizacjami na czerwonym dywanie i poza nim. To samo dotyczy jej urodowych wyborów, m.in. tych związanych z włosami. Ostatnio jedna z najpopularniejszych modelek na świecie przeszła kolejną metamorfozę. Jej nowa fryzura (która jest tak uniwersalna, że pasuje niemal każdemu) zachwyciła internautki oraz internatów. 

Cara Delevingne zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Aż chciałoby się napisać: Cara Delevingne już tak nie wygląda. Na początku kwietnia 2023 do sieci trafiły nowe zdjęcia modelki i aktorki, dzięki którym dowiedziałyśmy się, że zmieniła fryzurę. Tym razem Ryan Richman, czyli współpracujący z nią od dawna stylista fryzur, zaproponował jej boba w lekko unowocześnionej wersji – idealnej na wiosnę, jak również zbliżające się wielkimi krokami lato. Włosy 30-latki zostały wyraźnie skrócone, a do tego pofalowane. Na jej głowie zagościł prezentujący się bardzo naturalnie, pozornie nieidealny look w surferskim stylu. Zobaczcie:

Jak się okazuje, tak zwane beachy waves powstały za pomocą prostownicy. Fryzjer, który jest odpowiedzialny za komentowaną na całym świecie metamorfozę modelki, przyznał w rozmowie z serwisem „Allure”, że chętnie używa produktów do stylizacji włosów w niekonwencjonalny sposób. Jego zdaniem często przynosi to zaskakujące (w dobrym tego słowa znaczeniu) efekty. 

Zawsze uważałem, że używanie akcesoriów do stylizacji w niekonwencjonalny sposób może dać tak wiele niesamowitych tekstur i rezultatów – skomentował Ryan Richman dla „Allure”.

Cara Delevingne przeszła metamorfozę. Fanki i fani są zachwyceni

Nowa fryzura Cary Delevingne zachwyciła internautki oraz internatów. Pod zdjęciem, które Ryan Richman opublikował na swoim profilu na Instagramie, pojawiło się wiele komentarzy z komplementami. Ona jest prawdziwą that girl – napisała jedna z osób. Fantastyczne włosy – stwierdził ktoś inny. Modelka i aktorka wygląda pięknie, ale – jak wspomniałyśmy na samym początku – surferski bob, który lansuje w tym sezonie, jest bardzo uniwersalny i będzie pasować w zasadzie każdemu. Jeśli więc planujecie metamorfozę w najbliższej przyszłości, warto pamiętać o tej fryzurze w kontekście inspiracji.