Cardi B została mamą po raz drugi. Informacje na ten temat przekazała główna zainteresowana całą sprawą za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Raperka opublikowała urocze zdjęcie ze szpitala, na którym przytula noworodka w towarzystwie Offseta, czyli swojego męża (wszystko wskazuje na to, że kryzys w ich związku został już zażegnany). Podpisała je krótko, ale treściwie, a mianowicie za pomocą daty narodzin maleństwa. To nie wszystko. Cardi B i Offset wydali oświadczenie dla mediów, w którym ujawnili płeć dziecka. Oto, co wiemy na ten temat. 

Cardi B urodziła!

Z opisu instagramowego posta, który Cardi B opublikowała w miniony poniedziałek na swoim profilu na Instagramie, dowiadujemy się, że jej drugie dziecko przyszło na świat 4 września 2021 roku. Raperka urodziła chłopca czy dziewczynkę? Jak wynika z oficjalnego komentarza dla mediów, gwiazda i Offset doczekali się narodzin syna. Co więcej, w rozmowie z serwisem People przyznali, że są przepełnieni radością. Nie mogą się doczekać momentu, w którym maleństwo pozna starsze rodzeństwo. 

„Jesteśmy przeszczęśliwi, że w końcu możemy poznać naszego syna. (…) Nasza rodzina i przyjaciele zdążyli go już pokochać. Nie możemy się doczekać momentu, w którym przedstawimy go rodzeństwu” - przyznali Cardi B i Offset w komentarzy dla serwisu People. 

Cardi B przywitała na świecie drugie dziecko. Przypomnijmy, że wraz z Offsetem wychowuje już 3-letnią córkę - Kulture. Z kolei raper ma jeszcze trójkę dzieci z poprzednich związków. Jest tatą 6-letnich Kalei oraz Kody’ego, a także 11-letniego Jordana. 

W naszej galerii czekają na was wspólne zdjęcia Cardi B i Offseta (w tym wspomnianą już fotografię ze szpitala).