- Odzież Cardio Bunny tworzona jest z myślą o kobietach i dla kobiet, ma być funkcjonalna i modna - podkreśla szefowa brandu Paulina Ciecierska. Marka czerpie z najlepszych wzorców, dlatego inspiracją dla projektantów są m.in. kolekcje dla aktywnych tworzone przez Stellę McCartney. Wzory Cardio Bunny zdradzają też odniesienia do sztuki – np. jeden z modeli leginsów inspirowany jest obrazami Jacksona Pollocka.

Marka przede wszystkim stawia na leginsy, które mają być kobiece i seksowne. Tworzone dla kobiet, które mają odwagę wyglądać inaczej, ale stylowo. Ubrania Cardio Bunny to nie tylko wzornictwo, ale także wysokie walory użytkowe. Przykładem mogą być leginsy wykonane ze specjalnej dzianiny, która… odchudza!

Tajemnica tkwi w innowacyjnej apreturze Itofinish Kelp. To naturalny produkt, bogaty w minerały, witaminę B, jod i inne komponenty niezbędne dla dobrego funkcjonowania organizmu. Jeden z jej składników – Gotu kola – stymuluje produkcję substancji zatrzymujących kolagen w komórkach, dzięki czemu naskórek jest dobrze nawilżony. Itofinish Kelp zawiera także Ginkgo biloba, wpływające na drożność tętnic, a tym samym swobodny dopływ krwi i tlenu do tkanek. Ekstrakt z bogatej w jod brunatnicy przyspiesza również metabolizm i zapewnia skórze jędrność i zdrowy koloryt, sprawia także, że ciało lepiej radzi sobie z cellulitem. Dodatkowo Itofinish Kelp skutecznie hamuje rozwój bakterii i infekcji, zapewniając tym samym uczucie świeżości i ochronę przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. Aktywne substancje zamknięte są w mikrokapsułkach i uwalniane w czasie użytkowania ubrań, dzięki czemu mogą bezpośrednio oddziaływać na ludzką skórę. 

Ceny Cardio Bunny to ok. 179-199 zł za topy oraz leginsy za 229 zł.