Céline Dion jest niekwestionowaną ikoną mody, którą kocha. Artystka nie tylko nosi kreacje od najlepszych projektantów, ale również się z nimi przyjaźni. Co więcej, jej miłość do mody zdecydowanie udowadnia to, że potrafi się wzruszyć na widok pięknej sukni. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że drugą wielką pasją Céline (oprócz muzyki oczywiście) jest moda. Dlatego nie mogło zabraknąć jej na trwającym właśnie tygodniu mody haute couture w Paryżu. Wokalistka pojawiła się w pierwszym rzędzie na najważniejszych pokazach i czujnym okiem obserwowała premierowe kolekcje projektantów wysokiego krawiectwa. Stylizacje, które przygotowała i w których prezentuje się na ulicach stolicy Francji od kilku dni wzbudzają ogromne emocje.

Celine Dion jakiej nie znacie - Jimmy Fallon zachwycony piosenkarką >>>

Céline Dion w obłędnych stylizacjach na tygodniu mody haute couture

Wokalistka, która w tym roku skończyła 51 lat, nie opuściła najważniejszych pokazów mody w ramach fashion week haute couture w Paryżu. Céline Dion pojawiła się, aby obejrzeć kolekcje światowych projektantów na czele z Chanel. To pierwszy pokaz haute couture nowej dyrektor kreatywnej Virigine Viard, która przeniosła gości do biblioteki, inspirowanej zarówno Gabrielle Chanel, jak i zmarłym kilka miesięcy temu Karlem Lagerfeldem. Artystka wybrała się również na pokaz francuskiego projektanta Alexandra Vauthier. Z tej okazji miała na sobie kreację haute couture jego projektu. Mini sukienka w kolorze kości słoniowej z przeskalowanymi rękawami, ciągnącymi się aż do ziemi, wywołała wiele emocji wśród fanów. Nie zabrakło słów zachwytu, ale również krytyki. Niektórzy twierdzą, że gwiazda ma problemy z anoreksją, ponieważ wygląda na bardzo szczupłą.

Uważni fani dopatrzyli się, że podczas spaceru po ulicach Paryża artystka miała na sobie słynny naszyjnik Serce Oceanu, który w filmie Titanic miała na sobie Rose podczas kultowej sceny, gdy Leonardo DiCaprio malował jej akt. To oczywiście replika filmowej biżuterii, którą zaprojektował Demna Gvasalia z Vetements. Zobaczcie w galerii najlepsze stylizacje Céline Dion.