Zadbaj o cyberbezpieczeństwo w sieci... za darmo

Z ogromną troską podchodzisz do ochrony swojego zdrowia czy swojej prywatności? Starasz się każdego dnia dbać o siebie i o swoich bliskich? A czy kiedykolwiek zainteresowała cię... ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami? Jeśli nie, najwyższy czas to zmienić. W przeciwnym razie możesz wiele stracić. 

Avast Free Antivirus to darmowy antywirus, który pozwala chronić prywatność i dbać o bezpieczeństwo. Wystarczy, że pobierzesz to oprogramowanie antywirusowe, a troska dotycząca ewentualnych wirusów i złośliwych oprogramowań (i innych, ale o tym poniżej) odejdzie w zapomnienie.

Pssst, istnieje wersja antywirusa zarówno na komputery Mac, jak i urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Wiesz już zatem, że wolność w internecie nie istnieje bez cyberbezpieczeństwa – nieprzerwanej ochrony przed niebezpieczeństwami w sieci. To bardzo ważna sfera, o którą w XXI wieku każdy świadomy człowiek powinien należycie zadbać. A żeby móc cieszyć się tą wolnością, nie musisz wydawać... nawet złotówki. Zdecydowanie nie opłaca się więc być w tej kwestii ignorantem. 

Zaufaj firmie Avast, która ma wieloletnie doświadczenie w kwestii cyberbezpieczeństwa. 

Materiały prasowe

Avast: więcej niż antywirus

... dlaczego? Ponieważ Avast Free Antivirus gwarantuje też dostęp do innych narzędzi specjalistycznych:

  • 6 warstw zabezpieczeń

Wykrywaj luki w zabezpieczeniach: uruchom inteligentne skanowanie oprogramowania, plików i aplikacji. Analizuj podejrzane pliki w chmurze i trzymaj rękę na pulsie (dzięki otrzymywaniu alertów dotyczących ewentualnych zagrożeń). 

  • Ochrona przed atakami typu ransomware

W dzisiejszych czasach ochrona informacji jest szalenie ważna. Nie musisz obawiać się, że ktokolwiek wykorzysta twoje prywatne pliki/zdjęcia/dokumenty w ramach ataku z użyciem oprogramowania ransomware! 

  • Łatwość instalacji i użytkowania

Od bycia odpowiedzialnym użytkownikiem sieci dzieli cię tylko chwila – dokładnie tyle trwa instalacja programu Avast Free Antivirus. Jeśli już to zrobisz, program będzie działał w tle, stale ochraniając cię przed wirusami i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania. 

  • Bezpieczeństwo sieci Wi-Fi

Lubisz pracować, popijając kawkę na mieście? Nie obawiaj się połączenia Wi-Fi nawet z niezabezpieczonymi sieciami publicznymi, np. w ulubionej kawiarni czy restauracji. Sprawdzaj też śmiało, kto korzysta z twojej domowej sieci (możesz odłączyć intruza jednym kliknięciem!). 

Materiały prasowe

A dla osób, którym zależy na jeszcze większej ochronie, poza Avast Free Antivirus marka przygotowała też inne produkty. 

Avast Premium Security to najbardziej zaawansowane rozwiązanie i pełna ochrona wszystkich twoich urządzeń – rób bezpieczne zakupy i swobodnie korzystaj z bankowości online. 

Avast SecureLine VPN zablokuj dostawcom usług internetowym możliwość śledzenia twoich aktywności. Zapewnij sobie bezpieczeństwo w publicznych sieciach Wi-Fi dzięki wirtualnej sieci prywatnej VPN. 

Avast Cleanup Premium – co powiesz na szybsze urządzenie z jeszcze większą ilością miejsca? Tak, to rozwiązanie jest stworzone dla ciebie.

Avast Mobile Security pozwoli ci zabezpieczyć twoje urządzenie z systemem Android przed wirusami oraz innymi rodzajami złośliwych oprogramowań. 

Avast Secure Browser umożliwi ci blokady reklam, zwiększy poziom twojej prywatności w sieci, a także pozwoli na bezpieczne i szybkie surfowanie po sieci. 


Nawet jeżeli nie jesteś mistrzynią technologii, sugerujemy ci zainteresować się tematem bezpieczeństwa w internecie. Jeden krok (w dodatku banalnie prosty) może uchronić cię przed wieloma nieprzyjemnościami w przyszłości. A firma Avast to gwarancja sprawdzonych, darmowych rozwiązań dla każdego.