Cezary Pazura należy do grona najpopularniejszych aktorów w Polsce. Nic więc dziwnego, że fanki oraz fani są zainteresowani nie tylko jego życiem zawodowym, ale również prywatnym. Na szczęście dla nich gwiazdor jest aktywny w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Regularnie publikuje tam zdjęcia z Edytą Pazurą, z którą od 2009 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo, a także z ich wspólnymi dziećmi – Amelią, Antonim oraz Ritą. Natomiast zdecydowanie rzadziej pokazuje w sieci Anastazję, czyli 33-letnią córkę z pierwszego małżeństwa. Ostatnio jednak Cezary Pazura i jego najstarsza pociecha wzięli udział w odcinku specjalnym „Milionerów”. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Cezary Pazura i jego najstarsza córka wzięli udział w „Milionerach”!

Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka stacja TVN wyemituje odcinek specjalny programu „Milionerzy” prowadzonego od lat przez Huberta Urbańskiego. Wystąpią w nim znani rodzice ze swoimi dziećmi. Wśród nich Jan Peszek z synem – Błażejem, jak również wspomniani już Cezary Pazura i Anastazja Pazura. Nie wiadomo, jak im pójdzie, ale wygrana zostanie przekazana na rzecz potrzebujących, a konkretnie podopieczne i podopiecznych fundacji TVN. Odcinek ujrzy światło dzienne 1 czerwca, jednak już teraz dostępne są zdjęcia ze studia – możecie je zobaczyć w naszej galerii. 

Cezary Pazura i Anastazja Pazura razem w telewizji. Co wiemy o córce znanego aktora?

Premiera odcinka specjalnego „Milionerów” to dobra okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś więcej o najstarszej córce Cezarego Pazury. Kim jest? Anastazja Pazura urodziła się w październiku 1988 roku, co oznacza, że już niebawem skończy 34 lata. Studiowała w Warszawskiej Szkole Filmowej, a także na Coventry University. Zajmuje się ilustracją i grafiką, poza tym ma na swoim koncie udział w kilku produkcjach, np. „Na dobre i na złe”.