Zendaya jako gwiazda tenisa i miłosnego trójkąta? Brzmi hot! W dodatku reżyseruje sam Luca Guadagnino („Tamte dni, tamte noce", „Do ostatniej kości“). Co nas czeka? Romans i intryga. Oto wszystko, co wiemy o nowym filmie włoskiego reżysera ze zdolnymi aktorkami i aktorami młodego pokolenia.

„Challengers”: obsada

Zendaya gra Tashi Duncan, Mike Faist („West Side Story”) gra Arta, a Josh O'Connor („The Crown”) gra Patricka. Cała trójka spotyka się w nastoletnim wieku na korcie tenisowym. 

„Challengers”: fabuła

„Challengers“ ukazuje historię Tashi, zawodniczki, która została trenerką. Na swoim koncie ma choćby ukształtowanie na wspaniałego zawodnika swojego męża Arta. Jednak w momencie, kiedy ich poznajemy, Art zalicza serię porażek na korcie tenisowym. Chce sobie i żonie udowodnić, że coś jest jeszcze wart. Bierze udział w zawodach, których przychodzi mu zmierzyć się z byłym chłopakiem Tashi, Patrickiem. Cała trójka kiedyś się przyjaźniła. Teraz mieszanka uczuć prowadzi ich do miłosnego trójkąta. Dziwnego, dusznego. Zdaje się, że jego uczestnicy nie wiedzą, jak się z niego wyplątać. Albo nie chcą.

„Challengers”: trailer

Zobaczcie ten trailer, w którym kipi od emocji. W którym w rytm przeboju Rihanny „S&M” Rihanny widzimy hot urywki z życia tej trójki. Kort, łóżko. Namiętność. Gniew. Pasja. Ambicje. W komentarzach głosy, że za tę rolę Zendaya otrzyma Oscara.

„Challengers”: data premiery

Zendaya właśnie opublikowała na swoim profilu na Instagramie post z oficjalnym plakatem i datą premiery. „Challengers“ trafi do kin 26 kwietnia. Planujecie się wybrać? My zdecydowanie tak i już nie możemy się doczekać!

 

Zobacz także: