Kolekcja o nazwie Cercle Privé zaprezentowana została w paryskim Grand Palais, wnętrzu zainspirowanym stylem Art Deco. Przy wybiegu porozstawiano stoły do gry w karty, kości i ruletkę, przy których zasiadły gwiazdy. Wśród nich nie zabrakło oczywiście muzy i ulubienicy Karla Lagerfelda - Kristen Stewart, która na pokazie pojawiła się w czarnym garniturze i z nową fryzurą. Przy stołach do gry zasiadła także, m.in. Julianne MooreLily CollinsLara StoneJemima Kirke, Stella TennantRita Ora.

Uwaga Lagerfelda (tak jak całego świata mody) skierowana jest jednak ostatnio także na Azję. Na wybiegu pojawiło się wiele modelek o azjatyckiej urodzie, m.in. Soo Joo Park, Fei Fei Sun, Luping Wang, czy Ming Xi. Pojawiły się również światowe gwiazdy modelingu, takie jak Lindsey WixsonSasha PivovarovaSam Rollinson oraz Anna Ewers. Na zdjęciach z pokazu, mimo zmienionej fryzury i koloru włosów, rozpoznacie polskie modelki - Olę Rudnicką i Anetę Pająk

Pokaz zamknęła modelka, która niezależnie od swojego wzrostu i wymiarów, jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych osób na wybiegu, bo gwarantuje popularność w social media. Mowa oczywiście o Kendall Jenner, która zaprezentowała biały, dwuczęściowy garnitur z długim trenem.

ZOBACZ TEŻ: Pokaz Christian Dior Haute Couture jesień-zima 2015

ZOBACZ TEŻ: Pokaz Atelier Versace Haute Couture jesień-zima 2015

ZOBACZ TEŻ: Rodzina według Dolce & Gabbana - kampania jesień-zima 2015