Aktorzy z Riverdale robią zawrotną karierę. Nic dziwnego, w końcu serial o miasteczku i grupie nastolatków, którzy próbują rozwikłać mroczne tajemnice cieszy się ogromną popularnością na platformie Netflix. Na początku roku twórcy potwierdzili kolejny sezon. Tymczasem główni bohaterowie są angażowani do innych projektów, które pozwalają rozwijać im się w aktorstwie. Cole Sprouse, KJ Apa i Camila Mendes zadebiutowali na wielkim ekranie w filmach, które odniosły wielki sukces i przyciągnęły tłumy widzów. Nie mamy wątpliwości, że w przypadku kolejnego aktora z Riverdale będzie podobnie. Charles Melton, wcielający się w serialu w Reggiego Mantle, zagrał główną rolę w romantycznej produkcji Słońce też jest gwiazdą

Charles Melton zagrał w filmie romantycznym Słońce też jest gwiazdą. Kiedy premiera?

Charles Melton zadebiutował na wielkim ekranie i zagrał główną rolę w męską w filmie Słońce też jest gwiazdą w reżyserii Ry Russo-Young (Zanim odejdę, Nobody walks). Scenariusz powstał na podstawie bestellerowej powieści dla nastolatków (i nie tylko!) autorstwa Nicoli Yoon. Wcielił się w nim w Daniela, który poznaje przez przypadek Natashę - w tej roli Yara Shahidi - ratując ją przed nadjeżdzającym samochodem. Ich charaktery są zupełnie inne, ona twardo stąpa po ziemi, on jest marzycielem i romantykiem. Chłopak przekonuje dziewczynę, że w jeden dzień uda mu się ją w sobie rozkochać. Nie wie jednak, że Natasha ma zostać deportowana ze Stanów na Jamajkę, skąd pochodzi jej rodzina.

Camila Mendes zdradziła, dlaczego zakochała się w Charlesie Meltonie >>>

A Star Is Also A Sun trafił do kin na całym świecie 17 maja. My musimy poczekać chwilę dłużej, aby zobaczyć, jak Charles Melton poradził sobie na wielkim ekranie w roli niepoprawnego romantyka. Polska premiera Słońce też jest gwiazdą odbędzie się już 31 maja! Wybierzecie się do kina? Zobaczcie zwiastun filmu w galerii powyżej.