Gabriel Aubry, francusko-kanadyjski model, najbardziej znany jest ze swojego związku z Halle Berry i faktu, że przez ostatnie kilka lat konsekwentnie utrudniał jej życie. Najpierw uniemożliwił hollywoodzkiej aktorce przeprowadzkę do Francji, później przez lata wyciągał od niej ogromne sumy pieniędzy. W 2014 roku sąd przyznał mu alimenty w wysokości ok. 20 tys. dolarów miesięcznie na opiekę nad ich córką Nahlą. Co ciekawe, stało się tak, mimo że model ma ograniczone prawa rodzicielskie! Z powodu poważnych problemów z agresją Departament ds. Dzieci i Rodziny w Los Angeles odebrał mu prawo do spotykania się z dzieckiem bez nadzoru. Gabriel argumentował jednak, że comiesięczne zastrzyki gotówki pozwolą mu zapewnić Nahli najlepsze warunki w czasie dłuższych wizyt dziewczynki u niego w domu.

Przez siedem lat Halle Berry walczyła o obniżenie wysokości alimentów na córkę, która i tak pozostawała na jej utrzymaniu. Udało jej się to dopiero w marcu 2021 roku. Nieco rok później media znów piszą o Gabrielu. Tym razem również nie w kontekście jego zawodowych dokonań, a kolejnej kobiety...

 

Gabriel Aubrey - kim jest nowy chłopak Charlize Theron?

Jak podają tabloidy, 45-latek rzekomo oczarował sobą Charlize Theron, zdobywczynię Oscara, Złotego Globu, American Cinematheque Award oraz Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszej aktorki.

„Charlize spotyka się z Gabrielem. Zachowują się na luzie i bardzo się sobą cieszą ” – zdradziło źródło US Magazine.

46-letnia gwiazda „Mad Maxa”  i Kanadyjczyk byli podejrzewani o romans już w 2017 roku po tym, jak zostali razem sfotografowani, Theron wówczas zaprzeczyła plotkom o ich relacji.

Nigdy się z nim nie spotykałam. Nasza „spotykanie się” trwało może przez trzy sekundy. Przechodząc, przywitałam się, ponieważ nasze dzieci chodzą do tej samej szkoły – powiedziała pochodząca z RPA aktorka podczas odcinka „Watch What Happens Live With Andy Cohen” z lipca 2017 roku.

Charlize Theron jest mamą dwóch dziewczynek: 10-letniej Jackson i 8-letniej August, które adoptowała odpowiednio w 2012 i 2015 roku. W 2015 roku rozstała się z Seanem Pennem, z którym związana była przez niecałe dwa lata – i od tego czasu pozostawała zadeklarowaną singielką. Jakiś czas temu  gwiazda wyjaśniała w podcaście u Diane von Furstenberg, że czuje się spełniona i do szczęścia nie potrzebuje mężczyzny. Twierdziła, że spotyka się sama ze sobą i jest jej z tym bardzo dobrze.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.