Charlotte Olympia Dellal, twórczyni marki Charlotte Olympia słynie ze swoich idealnie czerwonych ust. Zawsze dba o to, by jej makijaż był dopracowany, a jej ulubiony styl to pin-up - czerwone usta są więc obowiązkowe. Projektantka nawiązała teraz współpracę z MAC Cosmetics i stworzyła dla niej mini kolekcję kosmetyków do makijażu. Hitem tej niewielkiej linii jest czerwona, matowa szminka w kolorze "Leading Lady Red". 

Dla dziewczyn, które lubią szczególnie intensywny i trwały makijaż, pojawił się pordukt MAC Lipmix z charakterystyczną dla Charlotte Olympii złotą pajęczyną na opakowaniu. To płynny pigment o bardzo długiej trwałości, który Charlotte nakłada pod szminkę. Projektantka zastosowała ten trik nawet na swoim weselu, gdy nie mogła sobie pozwolić na to, że szminka rozetrze się lub spłynie podczas uroczystości. Jej ulubiony zestaw to stosowany jako baza Lipmix w kolorze Red oraz szminka z jej własnej linii w odcieniu Starlett Scarlett. 

W kolekcjach kosmetyków tworzonych w ramach współpracy z gwiazdami, projektantami lub innymi markami, uwagę przykuwają nie tylko produkty, ale też ich opakowania. Tak jest również tym razem. Linię Charlotte Olympia x MAC Cosmetics wyróżniają białe opakowania z symbolami ust, dłoni, oczu oraz pajęczyny. W kolekcji znalazły się także urocze gadżety - złota zalotka do rzęs, ozdobne opakowanie na bibułki matujące oraz kosmetyczka z rysunkiem dłoni.