Charlotte to idealne miejsce na śniadanie czy niezobowiązujące spotkanie ze znajomymi. A właściwie miejsca, bo w ciągu ostatniej dekady powstało już kilka lokali z tym szyldem. Znajdują się one w największych miastach w Polsce – w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Każdy z nich jest inny. Łączy je natomiast francuski klimat. Jak się okazuje, od niedawna można przenieść namiastkę (kulinarnego) Paryża do własnego domu. Charlotte wystartowała bowiem z własnym sklepem internetowym!

Charlotte rusza ze sklepem online!

Charlotte rozpoczyna nowy rozdział i otwiera się na sprzedaż online. Już teraz można zamówić ulubione produkty (na czele z kultowymi czekoladami, konfiturami oraz kruchymi ciastkami) z dostawą do domu. W sklepie internetowym, który znajdziecie pod adresem, bistrocharlotte.pl, dostępne są także bluzy stworzone we współpracy z marką The Odder Side z okazji dziesiątych urodzin Charlotte (stylowe, jakościowe, wykonane z przyjemnej w dotyku tkaniny, idealne do chodzenia po domu i nie tylko) czy zestawy prezentowe. 

„E-commerce to kolejny etap naszego rozwoju. Aktualnie w sklepie online można kupić wspomniane wcześniej bestsellery, ale także zamówić bluzy będące efektem współpracy z polską marką odzieżową The Odder Side. Ta współpraca to jeden z elementów obchodów naszego 10-lecia, z którego jesteśmy szczególnie dumni. Pracujemy nad rozszerzeniem naszego asortymentu - na początek będą to produkty słone sprzedawane w słoikach, np. marchewki marynowane i tapenada będące składnikami naszych dań. Nie zapominamy też o podstawie naszej działalności. Nieustannie szukamy ciekawych miejsc, w których możemy otworzyć nowe lokale i wypełniać je zapachem świeżego pieczywa” – przyznaje Dorota Kaczmarska, Dyrektorka ds. Zarządzania Siecią w Bistro Charlotte.

Charlotte na święta

Nie byłybyśmy i nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały i nie wspomnieli, że przez stronę internetową można składać również zamówienia świąteczne. Do 19 grudnia możecie zdecydować się na uzupełnienie domowego menu wigilijnego o ciasta, pieczywo, czy wspomniane już wcześniej konfitury oraz zestawy prezentowe. Święta we francuskim stylu? Jesteśmy na „tak”!