Zabytkowa neogotycka kamienica na ulicy Foksal 19 już przed laty była jednym z najbardziej znanych, ale i prestiżowych punktów Warszawy, który odwiedzali artyści. Bywali tu Bolesław Prus, Henryk Sienkiewicz czy Stefan Żeromski. Po latach miejsce to przeżywa drugą młodość. Podążając artystycznym tropem, zdecydowano się bowiem w 3-piętrowej lokalizacji, w niezwykle wyjątkowych wnętrzach, oferować gościom rozrywkę na światowym poziomie, znaną mieszkańcom choćby Paryża, Madrytu, Barcelony czy Los Angeles.

23 listopada nastąpiła inauguracja cyklu wyjątkowych spotkań. Dinner Show, czyli robiące furorę na świecie spotkania teatralne połączone z wykwintną kolacją, w CHATON WARSAW odbywać się będzie w każdy piątek i sobotę. Najlepsi szefowie kuchni i utalentowane gwiazdy zadbają o to, by nakarmić nasze wszystkie zmysły.

W Los Angeles miałam możliwość być na koncercie połączonym z obiadem. Dinner Show jest jednak dla mnie nowością. Dzięki takiej formie rozrywki klienci mogą zarówno pójść na romantyczną kolację, jak i posłuchać ulubionej muzyki – oceniła pomysł CHATON WARSAW Natalia Kukulska, która wraz z mężem przybyła na otwarcie.

Oprócz Kukulskiej i Dąbrówki na otwarciu CHATON WARSAW pojawili się: Patricia Kazadi, Karolina Pisarek z mężem Rogerem Sallą, Małgorzata Potocka, Leszek Stanek, Magda Schejbal i wiele, wiele innych gwiazd. 

Goście, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na wizytę w CHATON WARSAW będą mogli spotkać również najlepszych światowych DJ-ów z Ibizy, Paryża, Lizbony... Wysoka jakość obsługi i jakość artystyczna wyróżnia to miejsce spośród innych.

Zajrzycie do naszej galerii, by zobaczy nie tylko, kto pojawił się w CHATON WARSAW, ale przede wszystkim przekonać się o wyjątkowym klimacie tego unikalnego miejsca. Choć najlepiej zrobić to, wybierając się na Foksal 19 któregoś wieczoru.

 

Zobacz także: