Już 28 września na stadionie PGE Narodowy odbędzie się koncert, który już ogłoszono największym wydarzeniem kulturowym tego roku. Taco Hemingway i Dawid Podsiadło, dwóch najpopularniejszych artystów w Polsce, zagrają w Warszawie dla ponad 70-tysięcznej publiczności. Bilety (jak zawsze w przypadku tych artystów) wyprzedały się w kilka dni. Są oni pierwszymi polskimi muzykami, którzy zagrają solowe koncerty na scenie stadionu i którzy sprzedali wszystkie wejściówki. Na pewno nie zabraknie wielu niespodzianek, a fani, którzy wybierają się w ostatnią sobotę września na Stadion Narodowy nie będą zawiedzeni. Jeśli Wy również uwielbiacie muzykę Taco i Dawida, macie niepowtarzalną okazję, aby poznać ich osobiście. To o tyle wyjątkowe, że obydwoje artyści stronią od pokazywania się publicznie i są raczej niedostępni. Dlatego konkurs oraz nagrody, przygotowane przez Spotify Premium to naprawdę szansa jedna na milion! Poniżej znajdziecie szczegóły.

Taco Hemingway pobił kolejny rekord. Jego płyta „Pocztówka z WWA, lato ’19” najczęściej odtwarzanym albumem na Spotify >>> 

Zaprojektuj okładkę płyty i poznaj Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło

Kilka dni temu na profilu Dawida pojawiła się informacja z prośbą do fanów do zaprojektowanie okładki i wymyślenie tytułu wspólnej płyty jego i Taco. W skrócie dokładnie na tym polega akcja, w ramach której można wygrać spotkanie z artystami. Pomysły należy publikować na Instagramie, z hasztagiem #SpotifyPremiumPL. Pięciu zwycięzców wraz z osobami towarzyszącymi otrzyma zaproszenia na próbę muzyków, bilety VIP na koncert oraz gadżety artystów. Co więcej, będą mieli okazję poznać Dawida i Taco osobiście! Spotify ufundował także 6-miesięczne kody Premium umożliwiające korzystanie ze wszystkich funkcji. Czas nadsyłania zgłoszeń mija 22 września, natomiast zwycięzcy zostaną ogłoszeni 23 września. Spróbujecie swoich sił? Jeśli marzycie o tym, aby poznać Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, gra zdecydowanie jest warta świeczki!