Check-in to Summer: czas na wakacyjne szaleństwo

Marka Stradivarius zorganizowała ostatnio event, na którym pojawiły się wyjątkowe gościnie. Podczas tego wydarzenia Julia Wieniawa, Julia Kuczyńska Maffashion, Weronika Sowa Wersow i Sylwia Butor zaprezentowały najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2024. Przyznajemy – nowe propozycje od marki Stradivarius totalnie skradły nasze serca. 

Materiały prasowe

To symboliczne przywitanie lata miało także na celu przypomnienie o naszych wakacyjnych doświadczeniach i emocjach. Podziwiając stylizacje influencerek, same błyskawicznie zatęskniłyśmy za ekscytacją, która towarzyszy nadchodzącym podróżom. Dobrą wiadomością jest to, że wiemy już, co wyląduje w naszych walizkach. I wy też nie powinnyście mieć w tej kwestii żadnych wątpliwości.

Materiały prasowe

Gospodarzem wydarzenia był utalentowany aktor, Nikodem Rozbicki. Perfekcyjnie wcielił się w rolę przewodnika bohaterek po rozmaitych przestrzeniach i aktywnościach. Tego dnia słowem klucz było doświadczanie. To wszystko w stylizacjach od marki Stradivarius, rzecz jasna!

Julia Wieniawa, Maffashion, Wersow i Sylwia Butor przygotowały jeden z najbardziej kultowych deserów pod okiem restauratorki, Lary Gessler, wzięły udział w warsztatach ze znaną ilustratorką, Karoliną Pawelczyk i bawiły się na koncercie Sary James.

Materiały prasowe

Czas na Check-in – być może nowa kolekcja marki Stradivarius zainspiruje również ciebie do tego, żeby spakować walizki i razem z przyjaciółkami/partnerem/rodziną (albo solo!) wybrać się do dowolnego miejsca na ziemi. Kreuj wyjątkowe wspomnienia, które zostaną już z tobą na zawsze. To wszystko w stylizacjach, które zagwarantują ci komfort i sprawią, że będziesz czuła się maksymalnie pewna siebie. 

Materiały prasowe

Letnie stylizacje z marką Stradivarius

Wszystkim tym, którzy (przepełnieni tęsknotą) po raz setny przeglądają swoje zdjęcia z hiszpańskich/włoskich/greckich czy nieco bardziej egzotycznych wyjazdów, przypominamy – czas upragnionego urlopu i eksplorowania świata nadchodzi wielkimi krokami (pssst, w dniu, w którym piszemy ten tekst, do lata zostało zaledwie 56 dni!). Tę najpiękniejszą porę roku zwiastują już nie tylko kwitnące kwiaty i soczysta zieleń wokół, ale także najnowsze kolekcje marek modowych, m.in. Stradivarius, obok której nie można przejść obojętnie. 

Materiały prasowe

Chodzi ci po głowie panterka – stały element viralowych filmików w Social Mediach? W najnowszej kolekcji hiszpańskiej marki znajdziemy wszystko to, co najbardziej HOT w tym sezonie. Nadruki (od zwierzęcych printów po kwiaty i ponadczasową kratkę vichy), klasyczny dżins (np. w spodniach culotte czy bermudach) czy niebanalne, niezwykle zgrabne połączenia tkanin, np. lnu i popeliny. Widzimy też wyraźne nawiązanie do trendującej kokardomanii – bluzki, sukienki i ozdoby do włosów z tym akcentem to prawdziwa eksplozja romantyzmu oraz kobiecości. 
Z tymi projektami bez problemu stworzysz najmodniejsze stylizacje, m.in. w duchu portuguese girl style czy coquette.

Materiały prasowe

Na uwagę zasługują również niebanalne, barwne akcesoria. Intensywna czerwień działa niezwykle energetycznie– pojawia się zarówno w biżuterii, sandałach czy balerinach, jak i w torebkach. 

Materiały prasowe

Szukasz świeżego spojrzenia na modę letnią? Zerknij, jakie jeszcze projekty przygotowała marka Stradivarius na ich stronie internetowej oraz w punktach stacjonarnych i buduj piękne, wakacyjne wspomnienia w stylowych ubraniach. 

Materiały prasowe

Materiał promocyjny marki Stradivarius.