Każdego sezonu projektanci pragną zaskoczyć miłośników mody swoją najnowszą kolekcją. Mogą to być nieoczywiste projekty, niecodzienne formy, albo takniny, ale element zaskoczenia może znajdować się także w samym show. Pokazy mody często uświetniają koncerty na żywo lub specjalnie zaprojektowana scenografia - tak naprawdę może to być wszystko. 

Chromat to jedna z takich marek, która lubi zaskakiwać. Projektowane przez nich stroje kąpielowe są zawsze awangardowe i odważne - stworzone dla silnych i świadomych kobiet przy użyciu mocnych kolorów i wysokiej jakości materiałów. Wydaje się więc dość oczywiste, że tak, jak filozofia marki, tak samo jej pokazy muszą być dość nieoczywiste. W poprzednich sezonach, w strojach kąpielowych Chromatu mogliśmy zobaczyć modelki plus-size, transwestytki, a także te o niezgodnej płci.

ZOBACZ TAKŻE: 5 najlepszych pokazów tygodnia mody haute couture >>>

W tym roku w pokazie marki, też poszły modelki o takich kontrowersyjnych typach urody, ale nie była to jedyna niespodzianka przygotowana przez Chromat. Tym razem, dziewczyny biorące udział w show, zajadały się Cheetosami, a niektóre z nich ubrane były w stroje ze specjalnie zaprojektowaną kieszonką, która idealnie mieści w sobie paczkę popularnych chipsów. Świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są fanami przekąsek na plaży, prawda?

My jesteśmy pod wrażeniem pomysłów tworzących pokazy tej marki, a wy? Co sądzicie o tych strojach kąpielowych?