Przyznamy, że jesteśmy nieco zawiedzeni. Liczyliśmy przynajmniej na live streaming z porodu. W końcu Chiara Ferragni na swoich social mediach dokładnie relacjonowała każdy etap swojej ciąży. Fani towarzyszyli jej na pierwszym badaniu USG (oraz na wielu kolejnych) oraz na bieżąco byli informowani, który to już tydzień, miesiąc i jakiej wielkości w danym momencie jest maleństwo (30-latka używała w tym celu specjalnej aplikacji porównującej rozmiar płodu do np. awokado lub bakłażana). Twórczyni imperium The Blonde Salad bardzo szybko zdradziła również płeć i imię swojego pierwszego dziecka. Kiedy więc wczoraj zniknęła na cały jeden dzień i jej profil na Instagramie nie odnotował żadnej aktywności, fani wstrzymali oddech. Powód nieobecności mógł być tylko jeden, szczególnie, że termin porodu wypadałby właśnie na przełomie marca i kwietnia.
 

Dziecko Chiary Ferragni - imię i płeć

Przed chwilą Chiara oficjalnie potwierdziła wszelkie przypuszczenia i w swoich mediach społecznościowych blogerka ogłosiła, że została mamą! Z tej okazji podzieliła się zdjęciem prosto ze szpitala (znajdziecie je poniżej), na którym widać szczęśliwą rodzinę w komplecie.

Z opisu wynika, że Chiara Ferragni i raper Fedez 19 marca 2018 roku zostali rodzicami chłopca, który otrzymał imię Leone. Syn pary przyszedł na świat w Los Angeles, w szpitalu Cedars-Sinai, i zdrobniale nazywany jest Leo lub Leoncino. Wszystko wskazuje na to, że sam poród obył się bez komplikacji, choć kilka tygodni temu lekarze kategorycznie kazali przyszłej mamie zwolnić tempo i wycofać się z tak intensywnej pracy zawodowej.

Skąd pomysł na imię? Blogerka zdradziła, że pod koniec sierpnia 2016 roku wytatuowała sobie na prawej ręce, tuż pod łokciem, dwa przytulające się lwy, jako symbol prawdziwej miłości. Zdecydowała się na to w momencie, kiedy zakończyła swój kolejny związek i miała dość umawiania się z niewłaściwymi facetami. Chwilę później w jej życiu pojawił się Fedez i... wreszcie poznała smak prawdziwej miłości. Ferragni wyznała więc, że Leo, czyli jej syn, jest ukoronowaniem tego wyjątkowego uczucia.

Nie zdradzono natomiast, czyje nazwisko otrzyma maleństwo. Czy będzie to łączone nazwisko rodziców, czy odziedziczy je wyłącznie po mamie lub wyłącznie tacie. O ile nazwisko twórczyni The Blonde Salade jest doskonale znane, o tyle mało kto wie, jak naprawdę nazywa się Fedez...

Kim jest Fedez - narzeczony Chiary Ferragni i ojciec jej dziecka?

Zacznijmy od tego, że o ile w Polsce nie jest może zbyt znanym artystą, o tyle w swoich rodzinnych Włoszech ma status prawdziwej gwiazdy. Na swoim koncie ma pięć albumów (w tym trzy, które kilkakrotnie pokryły się platyną), zasiada w jury tamtejszej edycji programu X-Factor, był nominowany do nagrody MTV European Music Awards, a na Instagramie śledzi go ponad pięć milionów osób.

Fedez, włoski raper, jest młodszy od swojej wybranki o dwa lata i właściwie nazywa się Federico Leonardo Lucia. Z najpopularniejszą blogerką na świecie spotyka się od września 2016 roku. Kilka miesięcy później Chiara Ferragni przyjęła jego huczne oświadczyny. Muzyk postanowił poprosić ją o rękę w dniu jej 30. urodzin, klękając przed tysiącami fanów, podczas swojego koncertu w mieście Romea i Julii, Weronie.

Chiara Ferragni przyjęła oświadczyny w swoje 30 urodziny! >>>

Już wtedy pojawiały się pierwsze plotki o macierzyństwie i zmianie jej intensywnego trybu życia. Włoszka nieustannie była w rozjazdach i podejmowała kolejne współprace, a fani pytali - kiedy wreszcie na moment zwolni tempo? O tym, że wraz z Fedezem spodziewa się pierwszego dziecka poinformowała w październiku. Wówczas był to już 5 miesiąc ciąży. Od tamtej pory rozpoczęło się nie tylko wielkie oczekiwanie na przyjście na świat jej syna Leone, ale także wielkie odliczanie, jak szybko przekuje macierzyństwo w kolejny dochodowy biznes. Dziecko wprawdzie nie ma jeszcze swojego konta na Instagramie (nawet jej pies takie posiada), ale to zapewne kwestia czasu. W końcu jej blog, marka Chiara Ferragni Collection oraz wszystkie social media, są dziś prawdziwą kopalnią złota. W każdym razie - Leone, witamy na świecie!

Tym zdjęciem Chiara Ferragni potwierdziła, że jest w ciąży! >>>