Od 2014 roku na Arena di Verona marka Intimissimi urządza magiczne show sygnowane jako Intimissimi on Ice, na którym muzyka łączy się z modą i niesamowitymi umiejętnościami łyżwiarzy figurowych. W tym roku za kostiumy spektaklu zatytułowanego A Legend of Beauty odpowiedzialna będzie Chiara Ferragni

Intimissimi On Ice Opera POP w 2014

Pierwsza edycja Intimissimi On Ice odbyła się w 2014 roku i była nowatorskim formatem łączącym klasyczne arie operowe, muzykę pop, łyżwiarstwo figurowe oraz spektakularne efekty specjalne. Za muzyczną oprawę odpowiedzialny był Chór i Orkiestra Arena di Verona, a także Pharrell Williams, Kiesza, włoska gwiazd Georgia oraz Anastacia.

Intimissimi On Ice 2015: Patricia Field i Ellie Goulding 

Rok później w dwóch aktach spektaklu zatytułowanego Shadows and Light - The Mystery of Desire udział wzięli światowej sławy mistrzów olimpijskich w łyżwiarstwie – Caroline Kostner i Stephane’a Lambiela oraz brytyjska gwiazda pop Ellie Goulding. Organizatorzy postanowili podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i do współpracy nad kostiumami do spektaklu zaprosili Patricię Field – amerykańska kostiumograf, która stworzyła stroje do takich produkcji jak Seks w Wielkim Mieście, Brzydula Betty czy Diabeł ubiera się u Prady.

Intimissimi On Ice 2016: jeszcze więcej piękna

Rok temu w Weronie błyskało od fleszy. Nic dziwnego, skoro na spektakl Intimissimi On Ice zaproszono muzę i ambasadorkę włoskiej marki Irinę Shayk czy międzynarodowej sławy topmodelki Barbarę Palvin i Joan Smalls. Na czerwonym dywanie pojawiła się także Shlomit Malki, Bojany Krsmanovic i Anja Rubik. Muzyczną gwiazdą wieczoru był tenor Andrea Bocelli. 

Zobacz także:

Intimissimi On Ice 2017 - A Legend of Beauty: Chiara Ferragni w roli kosiumografki

Za stroje do tegorocznego przedstawienia Intimissimi On Ice - A Legend of Beauty odpowiedzialna będzie włoska blogerka Chiara Ferragni. To jej debiut w tej roli i z całą pewnością ogromny zaszczyt - mając na uwadze, że w poprzednich edycjach za kostiumy odpowiadała Patricia Field czy czterokrotna zdobywczyni Oscara włoska kostiumograf Milena Canonero.